Kolejne zmiany w zarządzie WeNet

Newsroom BrandsIT
Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit 2 min
2 min

Od czerwca do zespołu WeNet Group S.A. spółki specjalizującej się w doradztwie internetowym, dołączyła Iwona Wencel, obejmując stanowisko VP HR. Iwona Wencel będzie ściśle współpracować z zarządem oraz dyrektor personalną Dorotą Malarską, aby rozwinąć i wzmocnić funkcję HR zdolną sprostać tak dynamicznie rozwijającej się organizacji, jaką jest WeNet.

„Trendy i wyzwania rynkowe, rozwój technologii, nowe modele pracy zdalnej i hybrydowej a także zmiany pokoleniowe sprawiają, że funkcja HR musi na nowo przemyśleć sposoby budowania zaangażowania w organizacji, jej sukcesu i siły konkurencyjnej. HR jest strategicznym obszarem w firmie, ale tylko wtedy kiedy jest prawdziwym partnerem i kontrybutorem w kreowaniu wartości firmy i uwalnianiu jej potencjału, który przede wszystkim leży w ludziach. Cieszę się, że WeNet to rozumie i że będę mogła wspólnie z zespołem spółki współtworzyć właśnie taki HR. To będzie bardzo ekscytujący projekt i ogromnie się cieszę, że będę miała swój udział w budowaniu przyszłości tej organizacji”

Iwona Wencel

Iwona Wencel posiada bogate doświadczenie zawodowe, świadczące o jej pasji w obszarze HR. Stale się rozwija, chętnie podejmuje wyzwania. Prezeska i partnerka zarządzająca firmy WNCL Sp. z o.o. Założycielka start-up’u w sektorze edtech, platformy HR Power Mentor, dostarczającej transformacyjne programy rozwojowe dla HR Biznes Partnerów.

HR Executive z ponad 25 letnim doświadczeniem zdobywanym zarówno jako senior menedżer, strategiczny partner, jak i doradca dla wielu firm polskich i międzynarodowych różnych branż, wielkości i struktury własnościowej, włączając organizacje państwowe i NGOs. Pasjonatka, propagatorka i pionier wdrażania modelu HR Biznes Partnerstwa w Polsce. Autorka unikalnej na polskim rynku książki „#HROdNowa. 10 postaw na nowe czasy” o skutecznych postawach w HR. Inicjatorka i członek Rady Założycielskiej Ruchu #HROdnowa, inicjatywy zrzeszającej profesjonalistów i sympatyków HR, którzy chcą aktywnie działać na rzecz budowania nowej roli i siły HR.

To już druga zmiana w zarządzie WeNet w ostatnim czasie. Z początkiem czerwca Jarosław Mikos objął fotel prezesa spółki, zastępując Przemysława Żura.

SOURCES:WeNet
Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz