Dołącz już teraz do uczestników Plebiscytu 

BITy 2022

Kolejny debiut spółki technologicznej na NewConnect

Udostępnij

Emplocity SA, spółka zajmująca się automatyzacją procesów w biznesie z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, rozpocznie 10 sierpnia br. ofertę publiczną akcji, podzieloną na dwie transze. W tym terminie wystartuje pierwsza z nich, skierowana do dużych inwestorów. Natomiast 17 sierpnia br. ruszy druga transza oferty publicznej akcji na platformie CrowdConnect.pl prowadzonej przez Dom Maklerski INC, która skierowana będzie do mniejszych inwestorów. Spółka chce pozyskać na rozwój 3 mln zł. Pozyskane środki z emisji Emplocity zamierza przeznaczyć na rozwój nowych produktów (w tym opracowanie konwersacyjnej sztucznej inteligencji wspierającej obieg informacji w przedsiębiorstwie), ekspansję oraz skalowanie sprzedaży. Inwestycje zgodnie z przewidywaniami Spółki powinny przełożyć się na znaczny wzrost przychodów Emplocity.

Emplocity tworzy rozwiązania wspierające prowadzenie biznesu, oparte na sztucznej inteligencji. W swoich rozwiązaniach wykorzystuje metody głębokiego uczenia maszynowego oraz przetwarzania języka naturalnego. Zastosowane algorytmy automatyzują procesy biznesowe klientów pomagając zaoszczędzić czas i pieniądze. Platforma Empocity z wykorzystaniem autorskich rozwiązań sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (ML), pozwala dostarczać rozwiązania domenowe odpowiadające na konkretne potrzeby i wyzwania klientów. Rozwiązanie łączy funkcjonalność Wirtualnego Asystenta, który wchodzi w interakcję i udziela odpowiedzi w sposób naturalny, przypominający interakcję z drugim człowiekiem oraz funkcjonalności platformy do automatyzacji procesów i wymiany wiedzy, która wykonuje określone działania w trybie 24/7.

Wśród gotowych produktów opartych na platformie Emplocity są już m.in. EMPLOBOT – chatbot automatyzujący proces rekrutacji, INTRABOT – chatbot automatyzujący komunikację wewnętrzną w firmach w wybranych obszarach (HR, Administracja, Sprzedaż, etc.), Q&A BOT – chatbot automatyzujący komunikację z klientami.

Platforma Emplocity może być z powodzeniem wykorzystana do budowy innych botów domenowych automatyzujących wybrane procesy – wszędzie tam, gdzie kluczowe jest rozumienie naturalnego języka użytkowników, rozpoznawania ich intencji, udzielanie im natychmiastowych odpowiedzi 24/7, rekomendowanie określonych elementów, a także wykonywanie zleconych przez nich akcji.

W ostatnim czasie dokonaliśmy wielu istotnych wdrożeń dla naszych klientów. Jednym z nich jest chatbot Q&A, który powstał w celu wsparcia bieżących rekrutacji oraz usprawnienia komunikacji z kandydatami. Dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji Q&A BOT zautomatyzuje średnio 80 proc. zapytań trafiających do rekruterów. Natomiast wspólnie z kancelarią Lex Secure rozpoczęliśmy realizację projektu stworzenia bota prawniczego – LexBot. Rozwiązanie ma wesprzeć prawników w udzielaniu opinii prawnych dla klientów i przygotowaniu niezbędnej dokumentacji. Na uwagę zasługuje również współpraca z Laboratorium Neuronauki Emocji i Centrum Transferu Wiedzy, będącymi częścią Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Wspólnie pracujemy nad stworzeniem innowacyjnego w skali świata chatbota terapeutycznego. Narzędzie jest kierowane przede wszystkim młodym osobom, doświadczającym stanów depresyjnych i lękowych. – wyjaśnił Arkadiusz Talun, CTO Emplocity .

Zgodnie z zapowiedziami już 10 sierpnia br. wystartuje pierwsza transza oferty publicznej akcji Emplocity , która będzie skierowana do dużych inwestorów. 17 sierpnia br. na platformie CrowdConnect.pl rozpocznie się druga transza oferty publicznej akcji Spółki, która będzie skierowana do mniejszych inwestorów w tym indywidualnych. Warunki oferty publicznej akcji nowej emisji zostaną zaprezentowane na platformie CrowdConnect.pl oraz stronie internetowej Spółki poprzez publikację stosownego dokumentu ofertowego w przeddzień startu oferty. W ramach kampanii crowdinvestingowej Emplocity  chce pozyskać 3 mln zł. Pozyskane środki z emisji Spółka zamierza przeznaczyć na rozwój nowych produktów (m.in. na opracowanie konwersacyjnej sztucznej inteligencji wspierającej obieg informacji w przedsiębiorstwie, a także opracowanie zautomatyzowanego systemu wykorzystującego sztuczną inteligencję do wielokanałowej obsługi reklamy i operacji Real-Time-Bidding. Spółka deklaruje, że pozyskany kapitał zostanie również wykorzystany na ekspansję oraz skalowanie sprzedaży, co w ocenie Spółki może przełożyć się na wzrost przychodów Emplocity .

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wkrótce rozpoczniemy kampanię crowdinvestingową Emplocity. Nasza oferta może zainteresować inwestorów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego jaką rolę odgrywa sztuczna inteligencja w automatyzacji i robotyzacji procesów w firmach i naszym życiu codziennym. Myślę, że polscy inwestorzy przyjmą nasze rozwiązania oraz model biznesowy dużym entuzjazmem i zaufają Emplocity. powiedział Krzysztof Sobczak, CEO Emplocity .

Emplocity  jest także w trakcie przygotowania niezbędnych dokumentów, które umożliwią jej debiut na rynku NewConnect. Po zakończeniu oferty publicznej akcji w formie crowdinvestingu i rejestracji akcji nowej emisji w Krajowym Rejestrze Sądowym, Emplocity  deklaruje, że rozpocznie proces wprowadzenia akcji do obrotu na rynku NewConnect. Jeżeli Spółka spełni wszystkie formalne wymogi, to  na przełomie IV kw. 2021 r. oraz I kw. 2022 r. planuje złożenie wniosku o wprowadzenie akcji do obrotu na rynku NewConnect.

Źródło:Emplocity

Zobacz

Notowania metali bazowych, węgla i paliw (tabela)

Notowania metali bazowych na London Metal Exchange, uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.

Białystok oszczędza energię

Ograniczenia w podświetleniu budynków, zalecenia dla szkół, by np. nie otwierać okien gdy włączone są kaloryfery czy gasić światło w pomieszczeniach, gdy w środku nikogo nie ma - to niektóre metody na oszczędzanie energii w Białymstoku. Miasto rozważa, czy nie wyłączyć co trzeciej latarni.

Nie pijasz kawy? To zacznij. Badacze dowiedli, że wydłuża życie

Picie dwóch do trzech filiżanek kawy dziennie, również rozpuszczalnej i bezkofeinowej, wiąże się z dłuższym życiem i niższym ryzykiem chorób sercowo-naczyniowych w porównaniu z unikaniem kawy – wskazują nowe badania opublikowane w „European Journal of Preventive Cardiology”.

Projekt budżetu państwa na 2023 r. wpłynął do Sejmu

Do Sejmu wpłynął w piątek projekt ustawy budżetowej na 2023 r. Rząd zakłada w niej dochody w wysokości 604,7 mld zł, wydatki na poziomie 672,7 mld zł; a deficyt na koniec przyszłego roku nie więcej niż 68 mld zł. PKB w ujęciu realnym wzrośnie w 2023 r. o 1,7 proc.

Czy mieszkania tanieją?

Rekordowa wrześniowa inflacja 17,2% powoduje, że mieszkania kupowane na...

Rynek najmu – wygaszony w trakcie pandemii, silnie ożywiony w czasie wojny

W Gdyni, Białymstoku i Sopocie czynsze najmu w I połowie br. wzrosły odpowiednio o ok. 40, 38 oraz 36 proc. wobec poprzedniego półrocza - wynika z najnowszego raportu. Najmniejsze podwyżki były w Warszawie i Poznaniu - nie przekroczyły one 20 proc. - dodano.
- Reklama -

REKLAMA