Komsa Poland tworzy nowe stanowisko, które obejmie Monika Czech

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit
1 min

KOMSA Poland poinformowała o utworzeniu i powierzeniu nowego stanowiska KNOX Focus Sales Specialist Monice Czech.

Do obowiązków Moniki Czech na ww. stanowisku będzie należeć również pomoc
w administrowaniu i przetwarzaniu licencji Samsung Knox oraz wszystkich dodatków, odnowień, rejestracji kluczy próbnych.

– Moim celem i zadaniem jako KNOX Sales Specialist będzie przede wszystkim zwiększenie  sprzedaży i wspieranie portfolio urządzeń mobilnych, korporacyjnych oraz Iot marki Samsungzapowiada Monika Czech.Dzięki dotychczasowemu doświadczeniu w branży dystrybucji ICT oraz szkoleniom i certyfikacjom zapewnionym przez Samsung w zakresie Mobile Solutions będę dążyć do efektywnego przekazywania wiedzy współpracownikom, resellerom oraz ich klientom w zakresie prezentacji technicznych i sprzedażowychdodaje. 

Nowe, specjalnie utworzone stanowisko w strukturach KOMSA Poland to kolejny krok ku zacieśnieniu współpracy z brandem Samsung Knox. W tym roku zespół Handlowy RAM uzyskał bowiem 6 odznak certyfikujących w zakresie doradcy usług Samsung Knox na poziomie „Associate”. Certyfikaty otrzymali Aleksandra Chorążewska, Natalia Goławska, Luiza Beda, Patrycja Marchlewska, Tomasz Launer i Aleksander Parnowski.

- Advertisement -

Monika Czech z firmą KOMSA związana jest od 2009 roku, czyli 14 lat. W polskim oddziale pracowała dotychczas na stanowiskach Account Managera i Product Managera.

Udostępnij
- REKLAMA -