[the_ad_group id="105318"]

KryptoBot – czyli jak bezpiecznie zarabiać na kryptowalutach

[the_ad_group id="105318"]

KryptoBot – czyli jak bezpiecznie zarabiać na kryptowalutach

KryptoBot to robot do handlu kryptowalutami, którego celem jest uproszczenie gry na giełdzie i pomoc inwestorom w jak najlepszym wykorzystaniu możliwości tradingu. KryptoBot pomaga w maksymalizacji zysków i zmniejszeniu szansy na straty.

KryptoBot jest asystentem inwestycyjnym. Realizuje strategię inwestora, nawet kiedy śpisz. KryptoBot nie podejmuje decyzji za inwestora. To inwestor ustala strategię i decyduje kiedy KryptoBot ma kupić i sprzedać kryptowalutę.

KryptoBot eliminuje ludzkie słabości podczas handlu kryptowalutami.

KryptoBot działa na rynku ponad 3 lata i szczyci się zrealizowaniem 220 000 transakcji na kwotę 50 000 000 złotych. 

Jak działa KryptoBot?

KryptoBot działa jako rozwiązanie internetowe i charakteryzuje się łatwym w użyciu i intuicyjnym interfejsem użytkownika, który obejmuje szeroki zakres funkcji. Użytkownicy mogą skonfigurować bota do automatycznego handlu 24/7 i korzystać zarówno z handlu algorytmicznego, jak i społecznego. Strategie handlowe mogą być wyprowadzane za pomocą różnych wskaźników technicznych lub poprzez śledzenie działań najlepszych traderów.

KryptoBot

Przykład ustawień kupna / sprzedaży Bitcoina

Handel odbywa się poprzez integrację API z giełdami kryptowalut. Usługa może być wykorzystywana na każdym urządzeniu podłączonym do Internetu, takim jak komputer stacjonarny, laptop, tablet lub telefon komórkowy. KryptoBot posiada aplikację mobilną dla systemów android oraz iOS.

KryptoBot jest obecnie kompatybilny z dwoma giełdami BitBay oraz Binance. Kolejne giełdy mają pojawić wkrótce.

Dla kogo?

Podczas gdy wiele botów handlowych jest przeznaczonych głównie dla doświadczonych inwestorów (np. boty dla Forex), KryptoBot zawiera szereg funkcji skierowanych do początkujących. KryptoBot stworzył również aktywną społeczność, która dla nowych inwestorów powinna okazać się niezwykle przydatna. Istnieją aktywne grupy Na Facebooku oraz Telegramie. W rezultacie, nowi użytkownicy mogą rozmawiać i uczyć się od bardziej doświadczonych graczy.

KryptoBot

Aktywne zadanie KryptoBota

Chociaż KryptoBot jest zasadniczo botem handlu algorytmicznego, jest łatwy w konfiguracji i użyciu, dzięki czemu pasuje zarówno do początkujących, jak i bardziej doświadczonych traderów. Autor włożył wiele wysiłku w rozwój platformy, która jest przyjazna dla początkujących, a nowi użytkownicy mają również dostęp do obszernej edukacji i sekcji zasobów prowadzonych przez społeczność.

Projekt jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i szczyci się dużą liczbą użytkowników. Jeśli interesujesz się grą na giełdzie czy kryptowalutami powinieneś koniecznie wypróbować KryptoBota. Możesz to zrobić zupełnie za darmo.

KryptoBot

Ranking najlepszych graczy. Możesz skopiować ich strategię.

Bezpieczeństwo

Podobnie jak w przypadku wszystkich botów handlowych, użytkownicy nie muszą przelewać żadnych pieniędzy na konto kontrolowane przez twórców bota, ponieważ boty zazwyczaj działają za pośrednictwem API, które pozwala im wykonywać transakcje na połączonych giełdach. Konieczne jest dostarczenie kluczy API, które są generowane na preferowanych przez użytkownika giełdach, a klucze te dają botom ograniczony dostęp do konta użytkownika w celach handlowych.

Ponadto boty nie uzyskują praw do wypłaty, a w przypadku włamania lub naruszenia danych, nieuczciwe podmioty nie będą miały bezpośredniego dostępu do Twoich funduszy.  KryptoBot nawiązał również współpracę z niektórymi wiodącymi giełdami w branży, a użytkownicy mogą również skonfigurować uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) w celu dalszego zabezpieczenia swoich kont.

Czy warto?

KryptoBot został zaprojektowany, aby zapewnić społeczności kryptowalutowej realne rozwiązanie, które pomaga generować zyski w sposób bardziej spójny. Połączenie wskaźników technicznych, umiejętności profesjonalnych graczy lub sygnałów zakupowych (dostępne wkrótce) daje inwestorom większe możliwości niż tradycyjne inwestowanie na giełdach kryptowalut.

KryptoBot

KryptoBot posiada aplikację mobilną gdzie będziesz otrzymać powiadomienia o zrealizowanych inwestycjach.

KryptoBot ma wiele do zaoferowania i wyróżnia się na rynku pełnym konkurencyjnych botów handlowych i platform zarządzania kryptowalutami.

W związku z tym, że rynek kryptowalut jest w fazie hossy nowi traderzy mogą spojrzeć na platformę KryptoBot jako na prosty sposób na zapoznanie się z rynkiemi nauczenie się handlu kryptowalutami, zanim doświadczymy kolejnej okazji na atrakcyjny zarobek. KryptoBot działa na rynku ponad 3 lata i szczyci się zrealizowaniem 220 000 transakcji na kwotę 50 000 000 złotych. 

KryptoBot jest łatwy w użyciu i od lat cieszy się doskonałą reputacją, dlatego zalecamy jego sprawdzenie.

[the_ad_group id="105326"]

Popularne

Trend 24h

[the_ad_group id="105327"]

więcej publikacji

od naszych partnerów