Laptopy OMEN by HP – konstrukcje inspirowane myśliwcem i statkiem kosmicznym

Zobacz

- Reklama -

Laptopy OMEN by HP 15 i OMEN by HP 17 zostały całkowicie przeprojektowane i oferują konstrukcję zaprojektowaną pod kątem graczy, więcej możliwości rozbudowy, dodatkowe porty i większą kompatybilność z systemami VR.

pirates 15 coreset frontright

Rezultat – mocny komputer PC z wyjątkowymi funkcjami dla graczy w kompaktowej obudowie – pozwala grać w najnowsze tytuły zarówno w domu, jak i poza nim. OMEN 15 jest dostępny z szeroką gamą opcji, które zapewniają wysoką wydajność i optymalizują rozgrywkę, ograniczając rozpraszanie uwagi przez zewnętrzne czynniki. OMEN 17 obsługuje najszybsze dostępne dziś technologie, aby zapewnić graczom wysoką częstotliwość wyświetlania klatek w najnowszych tytułach AAA, i oferuje szeroką gamę opcji, które w bezprecedensowy sposób wzbogacają każdy aspekt gry.

  • Wysokowydajne karty graficzne w OMEN 15: NVIDIA® GeForce GTX 1060 (z Max Q) dostępna w najmocniejszej wersji pozwala grać w rozdzielczości 1080p i wyższej. OMEN 17 z kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1070 obsługuje grę w rozdzielczości 1440p i wyższej.
  • Czterordzeniowe procesory Intel® Core™-i Quad Core CPUs 7-generacji zapewniają wysoką moc obliczeniową na potrzeby gier wieloosobowych, pracy wielozadaniowej lub najnowszych tytułów e-sportowych, w których procesor musi się ciężko napracować, aby zapewnić ponad 100 klatek na sekundę.
  • Wysokowydajne chłodzenie w laptopach OMEN łączy wiele wentylatorów, ciepłowodów i otworów wylotowych, aby utrzymywać niską temperaturę systemu i ograniczyć ryzyko dławienia podczas intensywnej rozgrywki.
  • Funkcja DTS Headphone: X® zapewnia 360-stopniowy, immersyjny dźwięk surround w każdych słuchawkach, ale wbudowane głośniki HP Dual Speakers z rozwiązaniem Audio by Bang & Olufsen również brzmią doskonale. Technologia HP Audio Boost z dyskretnym wzmacniaczem zwiększa głośność.
  • Zoptymalizowana pod kątem gier klawiatura z czerwonymi klawiszami WASD i białym podświetleniem, jednoczesnym rozpoznawaniem 26 klawiszy oraz wydzielonymi, pełnowymiarowymi klawiszami strzałek w celu ograniczenia przypadkowych naciśnięć.
  • Opcjonalny ekran 4K do odtwarzania treści w wysokiej rozdzielczości albo ekran 120Hz 1080p do szybkiego odświeżania obrazu w połączeniu z funkcją NVIDIA® G-Sync™
  • Łatwy serwis i rozbudowa dzięki pojedynczemu panelowi zapewniającemu dostęp do dysku twardego, stacji SSD i pamięci RAM.
  • Gotowe konfiguracje z  VR do grania w wirtualnej rzeczywistości.

Dostępność

  • Laptop OMEN 15 będzie dostępny w krajach EMEA w czerwcu br. w cenie od 899 euro.
  • Laptop OMEN 17 będzie dostępny w krajach EMEA w czerwcu br. w cenie od 1099 euro.

marlins 17 heroics keyboardclo

Wszystkie dane dotyczące wydajności przedstawiają typowe specyfikacje dostarczone przez poddostawców HP. Wydajność rzeczywista może odbiegać od wskazanej

Ceny szacunkowe. Ostateczne ceny mogą różnić się od podanych.

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -