in ,

Lexmark wprowadza nowe oprogramowanie

Lexmark International wprowadził na rynek nową wersję oprogramowania Markvision Enterprise (MVE 3.0). Oprogramowanie zostało wyposażone w nowy, bardziej nowoczesny i bezpieczniejszy interfejs.

Markvision Enterprise (MVE 3.0) służy do zarządzania flotą drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. MVE 3.0 oferuje klientom lepszy wgląd do posiadanych drukarek sieciowych i urządzeń wielofunkcyjnych niezależnie od ich producenta. Interfejs oprogramowania nie wymaga już instalacji wtyczek do przeglądarki internetowej, natomiast charakteryzuje się szybszym działaniem, wyższą użytecznością i bezpieczeństwem oraz krótszym czasem konfiguracji.

Oprogramowanie Markvision Enterprise firmy Lexmark od dawna daje klientom możliwość centralnego zarządzania całą flotą firmowych urządzeń, bez względu na ich liczbę – kilka czy kilka tysięcy. Markvision Enterprise 3.0 wpisuje się w tę tradycję, zapewniając zwiększoną użyteczność i ochronę – Allen Waugerman, wiceprezes i prezes ds. technologii Lexmark

Nowy Markvision Enterprise jest łatwiejszy w użytkowaniu

MVE 3.0 wykrywa urządzenia, pobiera z nich dane i pozwala klientom na łączenie urządzeń w grupy w celu wyszukiwania, efektywnego planowania zadań i monitorowania ich stanu przez cały czas ich użytkowania. Firma podaje, że oprogramowanie stanowi kluczowy element kompleksowego podejścia Lexmark do bezpieczeństwa urządzeń. Ponadto MVE 3.0 ułatwia utrzymanie stałego poziomu ochrony za pomocą zaplanowanych kontroli urządzeń w celu weryfikacji ich zgodności z polityką bezpieczeństwa. W razie niezgodności oprogramowanie wdraża odpowiednie środki naprawcze. Klienci mogą automatycznie wykrywać urządzenia w sieci i konfigurować ich ustawienia, w tym politykę bezpieczeństwa, na przykład zamykając niepotrzebne porty czy stosując kontrolę dostępu. MVE 3.0 to program darmowy i dostępny już teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
Action

Action przejmuje cztery spółki zależne

Nelro Data

MikroTik już jest w ofercie Nelro Data