Łukasz Rydlewski nowym dyrektorem sprzedaży Beyond.pl

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit
1 min

Łukasz Rydlewski dołączył do Beyond.pl jako nowy dyrektor sprzedaży. Będzie odpowiedzialny za rozwój biznesu i sprzedaż pełnego portfolio Beyond.pl – wiodącego dostawcy usług kolokacji i hybrydowych rozwiązań chmurowych w Polsce, Europie Środkowo-Wschodniej i na rynkach międzynarodowych.

Łukasz skoncentruje się na opracowaniu i realizacji nowej strategii sprzedaży dla Beyond.pl.

„Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do Beyond.pl. Moim najbliższym celem jest pozyskanie nowych klientów poprzez sprzedaż bezpośrednią oraz sieć partnerów, zwiększenie naszego udziału w rynku i przeniesienie naszej firmy na kolejny poziom rozwoju. Pracujemy nad przyspieszonym planem, aby tak się stało”, mówi Łukasz Rydlewski.

 

„Bardzo cieszymy się, że Łukasz dołączył do naszego zespołu kierowniczego. Jego doświadczenie i głębokie zrozumienie rynku polskiego i międzynarodowego są dla nas niezwykle cenne i będą wspierać nasze ambitne plany rozwoju. Naszym celem pozostaje zaawansowane portfolio usług kolokacyjnych, a także rozwiązania hybrid cloud i usługi zarządzane”, podkreśla Aman Khan, CEO Beyond.pl.

Łukasz Rydlewski uzyskał tytuł Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego i jest absolwentem zarządzania i marketingu Szkoły Głównej Handlowej. Ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w sprzedaży, marketingu i zarządzaniu projektami. Dotychczas pracował dla takich firm, jak Exatel i Equinix.

- Advertisement -
Udostępnij
- REKLAMA -