Monika Gzieło objęła funkcję Indirect Sales Directora w Ricoh Polska

Bartosz Martyka
Bartosz Martyka  - Redaktor naczelny Brandsit 1 min czytania

Monika Gzieło w ramach swoich obowiązków jest odpowiedzialna za rozwój i współpracę z Partnerami Office Automation oraz nadzór nad kanałami ITDC, Pentax, Integratorami Audio/Video a także SI (System Integratorów).

„Monika Gzieło była dla nas oczywistą kandydatką na stanowisku Indirect Sales Directora. Jej doświadczenie sprawia, że bardzo dobrze rozumie rynek i zasady współpracy z partnerami Ricoh. Jestem pewien, że doskonale poradzi sobie z realizacją zadań w nowej roli” – powiedział Tomasz Nazaruk, CEO w Ricoh Polska.

Monika Gzieło ma ponad 16 letnie doświadczenie managerskie i sprzedażowe. Z Ricoh jest związana od 2009 roku. Ukończyła Akademię Leona Koźmińskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Monika GziełoOd kilku lat efektywnie zarządzam zespołem sprzedażowym zajmującym się współpracą
z Partnerami Handlowymi i Serwisowymi. Przez ten czas stworzyliśmy procesy, które pozwalają nam osiągać zakładane cele i efektywnie realizować przyjętą strategię.
W codziennej pracy bardzo sobie cenię zarówno rzetelność oraz profesjonalizm, jak również dane słowo. – Monika Gzieło, Indirect Sales Directora, Ricoh Polska

Skomentuj
- Reklama -

Kryzys energetyczny stawia sektor IT pod ścianą: jak firmy radzi sobie z kosztami energii?

Za energię więcej płacą nie tylko odbiorcy indywidualni. Blady strach padł również na firmy, które muszą podwyższać koszty swoich usług.

8 min czytania

Data Act może zaszkodzić rozwojowi nowych technologii

Przedstawiciele Związku Cyfrowa Polska przekazali do polskiego rządu swoje zastrzeżenia do unijnego projektu Data Act. Kilka kwestii „budzi najwyższe zaniepokojenie”

3 min czytania