in ,

Nagroda iF Design Awards 2018 dla ZOTAC

ZBOX-PI225 został laureatem prestiżowej nagrody iF Design Awards 2018 w kategorii produktów komputerowych. Po zdobyciu kilku światowej sławy nagród za wzornictwo i innowacje, w tym głównych nagród European Hardware Awards 2017 i Computex d&i Awards w 2016 i 2017 roku, wyróżnienie ZBOX pico PI225 nagrodą iF Design Awards w pełni potwierdza, że ZOTAC może pochwalić się doświadczeniem związanym z wzornictwem przemysłowym.

ZBOX-PI225ZBOX pico PI225 został doceniony przez iF International Forum Design GmbH wśród 6400 zgłoszeń z 54 krajów i zdobył uznanie jury składającego się z niezależnych ekspertów z całego świata, m.in. dzięki temu, że charakteryzuje się on, najmniejszymi na świecie miniaturowymi rozmiarami obudowy w formacie pico, a jednocześnie jest on wszechstronną maszyną o wydajności odpowiadającej mocą obliczeniową komputerom stacjonarnym. Jest on tylko nieco wyższy od typowego 2,5-calowego dysku SSD. Ten super-kompaktowy komputer klasy Mini PC korzysta z dwurdzeniowego procesora Intel® Apollo Lake, a dzięki temu, że w obudowie nie znajdziemy ani jednego wentylatora, pracuje on bezszelestnie.

ZBOX-PI225Firma ZOTAC, zachęcona tym, że jej produkty znalazły uznanie wśród ekspertów zajmujących się wzornictwem przemysłowym, ma zamiar w dalszym ciągu rygorystycznie  przestrzegać standardów i nieustannie dążyć będzie do doskonałości w zakresie projektowania i produkcji innowacyjnego sprzętu i systemów komputerowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
pln

Prezes Nationale-Nederlanden PTE S.A. o Pracowniczych Planach Kapitałowych

Europa Środkowa inwestuje w IoT