Ad image

Netwise S.A. tworzy nowe stanowisko Chief Consulting Officera 

Natalia Zębacka - Redaktor Brandsit 1 min

Do zespołu Netwise S.A. dołączył Krystian Drozd. Ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem w projektach transformacyjnych, przebudowie procesów oraz zarządzaniu systemami CRM rozpoczął pracę jako Chief Consulting Officer. W firmie będzie odpowiadał za relacje z klientami w obszarze doradztwa technologiczno-biznesowego.

Krystian Drozd na nowo objętym stanowisku CCO będzie nadzorował rozbudowę kompleksowej oferty Netwise S.A. w zakresie konsultingu biznesowego. Jego zadaniem będzie ścisła współpraca z klientami, zespołem sprzedaży i działem rozwoju produktu, aby zapewnić, że oferowane przez firmę rozwiązania CRM w pełni odpowiadają potrzebom biznesowym klientów polskich i zagranicznych.

Drozd to ekspert z wieloletnim doświadczeniem w obszarze optymalizacji, digitalizacji procesów biznesowych i konsultingu z pogranicza biznesu oraz technologii. Z branżą IT i doradztwa biznesowego związany jest od 20 lat. Przez ostatnie trzy lata pracował w polskim oddziale firmy Microsoft, gdzie pełnił stanowisko Senior Sales Executive w dziale Aplikacji Biznesowych dla Przedsiębiorstw z segmentu Enterprise. Wcześniej zarządzał rozmaitymi obszarami wsparcia sprzedaży oraz projektami transformacyjnymi m.in. w GTS International Solutions, Netii oraz T-Mobile.