in ,

Nowa marka smartfonów na horyzoncie

Czasy, kiedy nowi producenci telefonów (głównie z Azji) pojawiali się jak grzyby po deszczu, już minęły. Nie przeszkodziło to jednak Oppo utworzyć nową markę pod swoimi skrzydłami. Realme – bo tak nazwane zostało nowe dziecko chińskiego producenta, obiera sobie za cel styl i niską cenę.

Już na swoich materiałach promocyjnych odnosi się do swojego głównego konkurenta – Xiaomi. Sama reklama traktuje o tym, czy tanie telefony muszą wyglądać nieprzystępnie, z czym akurat osobiście się nie zgodzę, ponieważ oferta, odnosząc się tylko do Xiaomi jest naprawdę szeroka i prezentuje co najmniej kilka odmiennych stylów.

O samym telefonie wiemy niewiele. Będzie urządzeniem sprzedawanym wyłącznie na indyjskim Amazonie, a jego premiera odbędzie się 15 maja. Sama marka obiera za swoich odbiorców młodych ludzi, którzy cenią sobie styl. Oppo deklaruje również pełne wsparcie serwisowe na terenie Indii. Czas pokażę, czy nowa, młoda marka skierowana do odbiorców ceniących sobie styl utrzyma się na rynku. Nie mamy na razie informacji czy Realme będzie dystrybuować swoje urządzenia poza teren Indii.

źródło grafiki: Amazon.in

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
action

Propozycje układowe Action

smartfon

Sprzedaż smartfonów w pierwszym kwartale 2018 – Xiaomi zaskakuje