Ad image

Nowy dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w baramundi

Izabela Myszkowska - Redaktor Brandsit

Firma baramundi software GmbH powołała Michaela Huberta na stanowisko dyrektora zarządzającego ds. sprzedaży i marketingu, zastępując tym samym Uwe Beikircha, który odszedł z firmy sześć miesięcy temu. Nowy członek zarządu wspólnie z dr. Larsem Lippertem będzie realizował strategię międzynarodowego rozwoju firmy.

Jak wskazano w komunikacie prasowym, oczekiwania zarządu i kierownictwa WITTENSTEIN SE, spółki macierzystej baramundi, względem nowego lidera sprzedaży i marketingu w spółce córce były niezwykle wysokie. Celem było znalezienie profesjonalisty z wiedzą branżową i szczególnym doświadczeniem w dziedzinie sprzedaży, który przyspieszy ekspansję baramundi na rynki międzynarodowe. Nowy menedżer musiał również wpasować się w wartości i kulturę korporacyjną oraz aktywnie pomagać w jej kształtowaniu, pełniąc funkcję lidera. Dopiero gdy wszystkie zaangażowane strony były przekonane, że znalazły właściwą osobę, decyzja została podjęta jednogłośnie.

baramundi z nowym doświadczonym managerem

Michael Hubert ma 10-letnie doświadczenie w branży IT. Ostatnio pełnił funkcję Chief Revenue Officer (CRO) u międzynarodowego dostawcy usług bezpieczeństwa IT.

„Jest wiele powodów, dla których wybrałem baramundi. Firma jest silnie związana z regionem, a jednocześnie ma międzynarodową pozycję – to solidna recepta na zrównoważony wzrost. Ponadto, baramundi skupia się na doświadczeniach klienta, co jest kluczem do długoterminowego sukcesu. Dlatego jednym z moich głównych priorytetów jest wspieranie ciągłej transformacji cyfrowej naszych klientów poprzez rozszerzanie naszego portfolio rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, OT, chmury i rozwiązań “as a service”. Jestem również entuzjastycznie nastawiony do wspaniałej kultury korporacyjnej baramundi i postrzegam jej utrzymanie i dalszy rozwój jako jedno z moich najważniejszych zadań”powiedział Michael Hubert.

„Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nasze staranne poszukiwania przyniosły takie efekty. Michael jest doświadczonym i utalentowanym specjalistą ds. sprzedaży, dlatego cieszę się, że będziemy wspólnie rozwijać baramundi. Jego umiejętności, doświadczenie i zorientowanie na potrzeby klientów i pracowników idealnie wpasowują się do naszej kultury organizacyjnej”powiedział dr Lars Lippert.