in

Nowy skaner dokumentów Canona

Canon zaprezentował najnowszy model imageFORMULA DR-C230, rozszerzając ofertę popularnych skanerów dokumentów Canon. Zaprojektowany z myślą o potrzebach małych i średnich firm nowy imageFORMULA DR-C230 został wyposażony w najnowsze technologie i funkcje wymagane zarówno przy codziennym skanowaniu biurowych dokumentów, jak i przy obsłudze bardziej zaawansowanych procesów.

imageFORMULA

Model imageFORMULA DR-C230 jest oparty na technologii znanej z popularnego modelu imageFORMULA DR-C240. Charakteryzuje się niezawodnością, kompaktową, solidną konstrukcją i jest oferowany wraz z pakietem oprogramowania. Prędkość skanowania nowego urządzenia wynosi 30 stron / 60 obrazów na minutę.

Dzięki solidnemu mechanizmowi podającemu, nowy skaner może obsługiwać różne nośniki dokumentów źródłowych. Możliwe jest nawet skanowanie paszportów o grubości 6 mm umieszczonych w 60‑arkuszowym podajniku.

Kompaktowy skaner imageFORMULA DR-C230 oferuje także wiele zaawansowanych funkcji obróbki obrazu, takich jak poprawa ostrości tekstu, automatyczna eliminacja przekosu i rozpoznawanie kierunku tekstu, co pomaga uzyskać obrazy o wyjątkowo wysokiej jakości i dodatkowo zaoszczędzić cenny czas użytkownika.

CaptureOnTouch Pro

Dzięki oprogramowaniu CaptureOnTouch Pro firmy Canon urządzenie można wykorzystywać do sprawnego skanowania bieżącej dokumentacji oraz dokumentów transakcyjnych. CaptureOnTouch Pro posiada także system optycznego rozpoznawania tekstu (OCR) i dzielenia partii oraz obsługuje skanowanie do różnych punktów docelowych, takich jak współużytkowane foldery, e‑mail, FTP, drukarki i aplikacje w chmurze. W skanerze DR-C230 standardowo zainstalowano sterowniki ISIS/TWAIN do systemów operacyjnych Windows, a także sterownik Mac TWAIN do Mac OS.

Urządzenia imageFORMULA DR-C230 będą dostępne u autoryzowanych partnerów Canon od 3 lipca br.

imageFORMULA

imageFORMULA DR-C230

  • Skanowanie z prędkością do 30 str./min lub 60 obr./min (jednostronnie)
  • Uniwersalny podajnik obsługujący różne nośniki, w tym paszporty i dowody osobiste
  • Solidna konstrukcja i niezawodność
  • 60‑arkuszowy automatyczny podajnik dokumentów
  • Ultrakompaktowe rozmiary
  • Wydajny pakiet oprogramowania, w tym CaptureOnTouch Pro
  • Sprawne skanowanie partii z funkcją OCR
  • Wtyczki do usług w chmurze: Google Docs, Evernote i SharePoint

imageFORMULA

imageFORMULA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
zmiany personalne

Dariusz Kwieciński mianowany Head of Eastern Europe Fujitsu

zmiany personalne

Zmiana na stanowisku prezesa w ATM S.A.