Okna i drzwi z Polski – dlaczego cieszą się tak dużą popularnością?

4 min

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że Polska jest największym eksporterem wyrobów stolarskich w Europie. Taki stan rzeczy zawdzięczmy sobie nie tylko wybitnym fachowcom, ale także kilku innym czynnikom – dobrej dostępności wysokiej jakości surowców, precyzji wykonania każdego wyrobu, nowoczesnemu parkowi maszynowemu. Nasze polskie wyroby stolarskie zachwycają swoją wysoką jakością oraz dla wielu zagranicznych konsumentów są po prostu bardzo przystępne cenowo, dlatego decydują się w nie inwestować.

W Polsce z roku na rok notowane są postępy w związku ze zwiększaniem liczby asortymentu stolarki otworowej na skalę Europy i świata. Nawet w trudnych czasach pandemicznych nasz rynek się nie załamał, a eksport utrzymywał się na wysokim poziomie. Ważnym czynnikiem wpływającym na tak wysoką skalę eksportu jest także silnie rozwinięta infrastruktura transportowa, która umożliwia szybki i sprawny przewóz towarów na duże odległości.

Co wyróżnia branżę stolarską w Polsce?

Okna i drzwi z Polski zachwycają swoją jakością oraz niską ceną mieszkańców Europy od wielu lat. Szczególnym producentem okien i drzwi z Polski jest marka debesto.com, która szczególnie wyróżnia się na tle innych marek. Opracowała ona ponad 200 zaawansowanych systemów stolarskich, dzięki którym wyroby stają się atrakcyjniejsze i łatwiejsze w użytkowaniu. Ponadto o wysokiej jakości okien i drzwi z Polski świadczy gwarancja – większość producentów ma bardzo wygórowane wymagania dotyczące reklamacji, natomiast polskie marki oferują 30 miesięcy gwarancji bez żadnych wyjątków!

Dla konsumentów zza granicy okna i drzwi z Polski wyróżniają się nie tylko niezwykle wysoką jakością i precyzją, ale także przystępną ceną. Oznacza to, że o wiele chętniej sprowadzą nasze produkty aniżeli zakupią je w swoich krajach. Ponadto według najnowszych badań okna i drzwi z Polski wykonane z aluminium czy drewna sprzedawane są po cenie 15-20% tańszej niż średnia rynkowa na świecie, co dodatkowo wpływa na atrakcyjność.

Okna z polski możesz sprawdzić na Debesto.pl

Jakie produkty może zaoferować nam polski rynek?

Polski rynek stolarki otworowej jest niezwykle rozbudowany i zaawansowany. Nasi fachowcy oferują okna i drzwi z Polski wykonane z najwyższej klasy materiałów oraz posiadające najnowsze rozwiązania technologiczne, które są niezwykle pożądane w nowoczesnym budownictwie.

Oferta polskiej stolarki otworowej obejmuje m.in:

  • Okna aluminiowe – przygotowywane najczęściej na specjalne zamówienie klienta, aluminium można w dowolny sposób odkształcać i modelować, aby spełnić wymagania projektu.
  • Okna drewniane – klasyczne, nowoczesne i posiadające wysoki wskaźnik termoizolacji.
  • Okna PCV – jedne z najbardziej popularnych i powszechnie wybieranych przez klientów. Uznawane są za niezwykle odporne na czynniki zewnętrzne (słońce, deszcz, gradobicia).
  • Okna stalowe – dedykowane budynkom przemysłowym i biurowcom, doskonale sprawdzają się przy dużych szklanych powierzchniach.
  • Okna przesuwne tarasowe – jedno z najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Doskonała alternatywa dla zwykłych drzwi balkonowych, która prezentuje się luksusowo i nie zabiera dużo powierzchni.
  • Okna dachowe,
  • Drzwi,
  • Bramy.

Okna i drzwi z Polski to prawdziwy majstersztyk wśród stolarki otworowej na świecie. W naszym kraju znajduje się wielu wyszkolonych specjalistów, którzy każdego roku opracowują nowe technologie i wprowadzają je na rynek, dlatego możemy pochwalić się mianem największego transportera stolarki otworowej w Europie.

źródło zdjęć: freepik.com

Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz