Ad image

Paweł Zawodny i Jeremiah Cohn nowymi Członkami Zarządu CD PROJEKT

Izabela Myszkowska - Redaktor Brandsit

Rada Nadzorcza CD PROJEKT podjęła uchwałę dotyczącą powołania Pawła Zawodnego i Jeremiah Cohna w skład Zarządu Spółki. Paweł Zawodny jako dyrektor ds. technologii (CTO) i szef produkcji odpowiada za transformację technologiczną i organizacyjną studia, z kolei Jeremiah Cohn zarządza CD PROJEKT Inc. i nowo powstałym zespołem rozwoju franczyz.

– Bardzo się cieszę, że Paweł i Jeremiah dołączyli do Zarządu CD PROJEKT. Obaj są sprawnymi managerami i doświadczonymi ekspertami w swoich dziedzinach, a swoim zaangażowaniem w ciągu ostatnich lat budowali pozycję w strukturach Grupy i wielokrotnie udowadniali, że chcą przyczynić się do jej dalszego rozwojumówi Adam Kiciński, Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej CD PROJEKT.

Paweł Zawodny jest absolwentem Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej na kierunku Informatyka. Karierę zawodową rozpoczął w 1997 roku we wrocławskiej spółce Techland, gdzie do roku 2016 zajmował się produkcją gier i rozwojem studia, w tym od 2009 roku piastował funkcję Członka Zarządu Spółki. Do Grupy CD PROJEKT dołączył w 2018 roku, początkowo jako szef studia we Wrocławiu, a obecnie jako dyrektor ds. technologii (CTO) i szef produkcji CD PROJEKT RED odpowiedzialny za transformację technologiczną i organizacyjną studia.

Jeremiah Cohn uzyskał dyplom informatyka na Uniwersytecie Stanowym Karoliny Północnej oraz ukończył studia podyplomowe w Columbia Business School ze specjalnością Marketing i Zarządzanie. W trakcie swojej kariery pełnił funkcję dyrektora marketingu, brand managera oraz projektanta gier w globalnych korporacjach wydawniczych, m. in. w Activision, Warner Brothers, Atari i Electronic Arts. W 2014 roku dołączył do Grupy CD PROJEKT jako dyrektor zarządzający i członek zarządu CD PROJEKT Inc. – amerykańskiej spółki zależnej prowadzącej działalność wydawniczą w Ameryce Północnej. Wchodzi również w skład zarządu studia The Molasses Flood oraz zarządza nowo powstałym zespołem rozwoju franczyz.