Piotr Jankowski dołącza do Ricoh Polska

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska  - Redaktor prowadzący Brandsit 1 min czytania

Nowym Dyrektorem Sprzedaży Pośredniej w Ricoh Polska od 1. września został Piotr Jankowski. To doświadczony manager z ponad 19-letnim stażem w zarządzaniu sprzedażą.

“Cieszę się, że Piotr dołącza do mojego zespołu. Jego doświadczenia, umiejętności i pomysły z pewnością pomogą w realizacji naszej strategii”powiedział Stanisław Pieczara, odpowiedzialny za obszar sprzedaży w Ricoh Polska.

Piotr Jankowski, ricoh
Piotr Jankowski

W swojej karierze Piotr Jankowski pracował w wielu firmach związanych z branżą IT. Odpowiadał m.in. za rozwój kanału partnerskiego jako Channel Business Manager w Xerox Polska i  Dealer Channel Manager w OKI.

„Grupa Partnerów Handlowych, z którymi współpracuje obecnie Ricoh Polska, opiera się na solidnych podstawach i relacjach biznesowych budowanych przez lata. Jednocześnie widzę przed nami ogromny potencjał poszerzenia współpracy w oparciu o nowe produkty i usługi z obszaru IT”powiedział Piotr Jankowski, Dyrektor Sprzedaży Pośredniej w Ricoh Polska.

„Wierzę że Piotr będzie ważnym motorem dalszego rozwoju dla grona naszych Partnerów. Ricoh jest w fazie dynamicznych zmian. Druk biurowy i produkcyjny pozostają podstawą naszego biznesu, ale równolegle mocno rozwijamy naszą ofertę rozwiązań dla cyfrowego środowiska pracy. W tym kierunku chcemy również poszerzać naszą współpracę z Partnerami powiedział Tomasz Nazaruk, CEO w Ricoh Polska.

- Reklama -

Dlaczego w obszarze innowacyjności potrzebna jest demokratyzacja?

Umożliwić osobom z zewnątrz wgląd we własne technologie? Podjąć współpracę z konkurencją? Dla wielu firm to wciąż rzeczy niewyobrażalne: tego,

4 min czytania

Szef MAEA: hydroelektrownie są kluczowe dla bezpieczeństwa Zaporoskiej Elektrowni Atomowej

Dnieprzańska Elektrownia Wodna jest kluczową częścią systemu, który zapewnia bezpieczeństwo Zaporoskiej Elektrowni Atomowej; spotkałem się z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim,

3 min czytania