Polski dostawca 5G prezentuje swoje nowe rozwiązania Open RAN na MWV 2023

Izabela Myszkowska
Izabela Myszkowska - Redaktor Brandsit
2 min

IS-Wireless, polski dostawca technologii do budowy sieci 5G, zaprezentuje podczas Mobile World Congress (MWC) 2023 w Barcelonie swoje najnowsze rozwiązania w zakresie 5G oraz przedstawi wyniki współpracy z liderami branży, w tym AMD i VMware.

Eksperci IS-Wireless podczas jednej z największych konferencji branży telekomunikacyjnej pokażą swoje rozwiązania zarówno do budowy prywatnych, jak i dużych sieci 5G.

“Prezentując nasze osiągnięcia, podzielimy się m.in. wynikami współpracy z firmami AMD, Supermicro czy VMware. W przypadku AMD uruchomiliśmy oprogramowanie O-DU i O-CU na platformie opartej o procesory AMD EPYC™. Razem z Supermicro opowiemy o testach naszego produktu na ich serwerach, a z VMware pokażemy integrację IS-Wireless O-DU z VMware RIC (Radio Intelligent Controller)”

Sławomir Pietrzyk, prezes i założyciel IS-Wireless

IS-Wireless zaangażuje się w prezentacje i pokazy na stoiskach wystawowych swoich partnerów. Firma pragnie zwrócić uwagę na własne rozwiązania podczas nadchodzącej konferencji. 

“Bardzo się cieszymy, że zaprezentujemy nasz wkład w rozwój prawdziwie otwartych sieci 5G. Między innymi dzięki rozwiązaniom IS-Wireless możliwa jest dziś budowa sieci mobilnych z wykorzystaniem szerokiej gamy sprzętu wedle indywidualnych potrzeb naszych klientów, niezależnie  od skali przedsięwzięcia.”

Sławomir Pietrzyk

IS-Wireless będzie również na targach w Barcelonie poszukiwać możliwości uruchomienia kolejnych projektów badawczych i komercyjnych.

- Advertisement -

“Współpraca i wymiana pomysłów jest jednym z filarów naszej pracy w IS-Wireless. Będziemy dostępni na miejscu i spotkamy się z obecnymi i potencjalnymi partnerami.”

Sławomir Pietrzyk

Mobile World Congress 2023, odbywa się w dniach 27 lutego – 2 marca w Barcelonie, gdzie gromadzi się ponad 80 tys. uczestników z całego świata, aby kształtować przyszłość sieci mobilnych podczas debat, pokazów i wystaw. 

SOURCES:IS-Wireless
Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz

- REKLAMA -