Poly wprowadza do swojego portfolio nowy model popularnego zestawu słuchawkowego

Zobacz

- Reklama -

Firma Poly zaktualizowała swoją ofertę o urządzenie z najlepiej sprzedającej się linii stereofonicznych zestawów słuchawkowych Bluetooth – Voyager Focus 2. Ten inteligentny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy jest łatwy w użyciu i dodatkowo łączy technologię Acoustic Fence nowej generacji zcyfrowo zaawansowaną hybrydową Aktywną Redukcją Szumów (ANC).

Używając Voyager Focus 2, dzwoniący wyraźnie usłyszą rozmówcę – a nie jego otoczenie. Profesjonalne mikrofony Poly, z redukcją hałasu są wyposażone w trzy opcje ustawień Advanced Digital Hybrid ANC: wysokie, średnie i wyłączone co znacznie ułatwia pełną koncentrację podczas rozmowy. Zaawansowana technologia Acoustic Fence w dyskretnym wysięgniku, zapewnia do 200% lepszą redukcję szumu niż jej poprzednik, gwarantując krystalicznie czyste rozmowy.

Wydajność

Voyager Focus 2 jest inteligentnym urządzeniem, które posiada funkcję Dynamic Mute Alert informującą, gdy użytkownik mówi w trybie wyciszenia, a wskaźnik na słuchawce online miga, kiedy prowadzi rozmowę – po to, aby wizualnie poinformować innych, że jest zajęty. Dodatkowe, inteligentne czujniki ułatwiają odbieranie lub odrzucanie połączenia oraz wstrzymanie odtwarzania muzyki, a wysięgnik mikrofonu automatycznie przełącza dźwięk, bez względu na to, po której stronie jest noszony zestaw słuchawkowy. Zestaw słuchawkowy intuicyjnie wycisza się, gdy wysięgnik znajduje się w odpowiedniej pozycji, aby zapewnić, że zawsze masz kontrolę nad połączeniem.

Dłuższy czas rozmów

Poly ulepszyło swój najbardziej popularny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, nie tylko wydłużając żywotność baterii w najnowszym modelu, ale także zapewniając możliwość korzystania z niego jako urządzenia przewodowego, z dźwiękiem przez kabel USB. Sama bateria gwarantuje dłuższy czas rozmów aż do 19 godzin.

Elastyczność w pracy

Voyager Focus 2 jest dostępny w dwóch różnych opcjach. Zestaw słuchawkowy Voyager Focus 2 UC łączy się z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi oraz komputerami za pośrednictwem nowego adaptera Poly USB BT700, który zapewnia bardziej stabilne połączenie audio i większy zasięg, umożliwiając pozostanie w kontakcie nawet, gdy musisz odejść od urządzenia. Posiada również wygodną opcję nabiurkowej podstawki ładującej. Baza w wersji Office ładuje zestaw słuchawkowy, gdy nie jest on używany, dzięki czemu zawsze będzie gotowy, aby odebrać połączenie.

Poly, Voyager Focus 2

Certyfikat Microsoft Teams Open Office

Zestaw słuchawkowy Voyager Focus 2 zyskał specyfikację klasy premium Microsoft Teams Open Office, dzięki mikrofonowi z redukcją szumów, który został wzbogacony o technologię Poly Acoustic Fence, dzięki czemu rozmowy są zawsze prywatne. Zestaw posiada certyfikat Microsoft Teams i został wyposażony w dedykowany przycisk Teams, który gwarantuje natychmiastowy dostęp do aplikacji. Jest również kompatybilny z Zoomem, aby zaraz po wyjęciu z pudełka, bezproblemowo dostosować się do wszystkich potrzeb użytkowników w zakresie współpracy i komunikacji.

Wsparcie Poly+ i Poly Lens

Dla większej wygody, Voyager Focus 2 obsługuje Poly Lens, usługę pomocy technicznej w zakresie urządzeń osobistych, ułatwiając zespołom IT rozwiązywanie problemów i zarządzanie nimi podczas pracy zdalnej. Voyager Focus 2 jest objęty 2-letnią ograniczoną gwarancją i dostępem do standardowej pomocy technicznej Poly. Dla dodatkowego komfortu dostępna jest usługa Poly+, czyli płatna usługa subskrypcji, która oferuje całodobowe wsparcie technologiczne dla urządzeń osobistych na całym świecie i trzeci rok gwarancji.

Voyager Focus 2 jest już dostępny na Poly.com i u autoryzowanych sprzedawców na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji na temat cen i dostępności, odwiedź stronę: Voyager Focus 2 oraz and Voyager Focus UC.

- Reklama -
Źródło:Poly

Polecamy

- Reklama -