Program partnerski Ever na 2018 rok

Bartosz Martyka
Bartosz Martyka - Redaktor naczelny Brandsit 3 min
3 min

EVER rozpoczął kolejną edycję procesu autoryzacji partnerów biznesowych. W 2018 r. poznański producent rozszerzył wsparcie dla działalności resellerów uczestniczących w programie o kolejne wartości dodane. Nowe pomysły mają przyczynić się do odświeżenia relacji biznesowych, wsparcia działań resellerów na konkurencyjnym rynku oraz pozyskania nowych, pretendujących do partnerstwa firm.

Tym razem proces autoryzacji partnerskiej oparty zostały tylko na dwóch poziomach: Autoryzowany Partner EVER (APE) oraz Biznes Partner EVER (BPE). Spłaszczenie struktury umożliwiło EVER dostarczenie Autoryzowanym Resellerom jeszcze więcej dodatkowych narzędzi biznesowych i możliwości rozwoju.

ever

Działania wspierające sprzedaż Partnerów oparte zostały o przejrzyste i stabilne zasady polityki cenowej. Partnerzy mają możliwość rezerwacji projektów oraz otrzymywania specjalnych cen projektowych. W dalszym ciągu będą mogli korzystać z cyklicznych, dedykowanych promocji handlowych u Dystrybutorów EVER. Dodatkowo mają sposobność wzięcia udziału w akcji „BONUS ZA POLSKIE”, wspierającej sprzedaż polskich produktów oraz możliwość skorzystania z atrakcyjnego finansowo rabatu „DEMO”. Nowością stały się upusty na pomiary elektryczne dla trójfazowych rozwiązań UPS, które realizowane zostaną przez Inżyniera EVER. Autoryzowani Partnerzy otrzymują także pełne wsparcie w realizacjach przetargów oraz dostęp do narzędzi i materiałów (kalkulator doboru UPS oraz komplet materiałów marketingowych na serwerze FTP). Mają również okazję wypożyczenia wybranych urządzeń na testy u klienta. Zbiór korzyści zamyka akcja niespodzianka za pośrednictwem której producent rewanżuje się raz w miesiącu trzem resellerom za aktywną sprzedaż i nieszablonowe sposoby promocji marki EVER.

Firmom, które pozytywnie przeszły przez proces autoryzacji, gwarantujemy stały poziom cenowy oraz wszechstronną pomoc ze strony dedykowanego opiekuna. Poza tym Resellerzy otrzymują raz w roku możliwość przeszkolenia swoich Handlowców czy Klientów we własnej siedzibie. Dla Biznes Partnerów oferujemy nasz aktywny udział we wspólnych szkoleniach i konferencjach, a w niektórych przypadkach także partycypacji w ich kosztach – mówi Paweł Pawlak, szef kanału partnerskiego EVER. – Tegoroczna edycja programu autoryzacyjnego ma także wymiar symboliczny. Główny motyw – motyw otwartej dłoni dobitnie wskazuje na dążenie EVER do szczerych, otwartych i uczciwych relacji z każdym Partnerem, niezależnie od wielkości jego obrotów. Zdajemy sobie sprawę, że myślenie w kategorii „wygrany-wygrany” skutkuje pełnymi – symbol naładowanej baterii – sukcesami zachęcając do współpracy, a nie rywalizacji i psucia rynku – wtóruje.

Tegoroczny proces autoryzacji przeprowadzany będzie (podobnie jak w latach poprzednich) w formie webinariów. Warto dodać, że EVER postanowił nagrodzić najlepszych Partnerów z 2017 automatycznym przedłużeniem autoryzacji na kolejny rok. Szczegółowe informacje oraz możliwość zapisu na webinaria znajdują się na stronie www.ever.eu/autoryzacja-2018. E-szkolenia oraz testy autoryzacyjne planowane są w następujących terminach:

  • 02 – godz. 10:00
  • 02 – godz. 15:00
  • 02 – godz. 11:00
  • 03 – godz. 09:00
  • 03 – godz. 15:00
  • 03 – godz. 09:00
  • 03 – godz. 10:00
  • 03 – godz. 15:00

Firma serdecznie zaprasza do uczestnictwa w programie „POZYTYWNIE NAŁADOWANI” i dołączenia do elitarnej już grupy Autoryzowanych Partnerów EVER.

Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz