Sąd zatwierdził układ Action S.A.

Sąd zatwierdził układ Action S.A.

W czwartek, 7 sierpnia, sąd zatwierdził układ w postępowaniu restrukturyzacyjnym dystrybutora IT – Action S.A. Po uprawomocnieniu, orzeczenie sądu będzie stanowić podstawę do pomyślnego dla firmy zakończeniu procesu restrukturyzacji, który trwa już 4 lata, od 1 sierpnia 2016 roku.

Kiedy 1 sierpnia 2016 r. rozpoczynaliśmy sanację, wiedzieliśmy jedno, że chcemy się zrestrukturyzować i wyjść jak najszybciej z tego procesu z tarczą, a nie na tarczy. Okazało się jednak, że po drodze spotkało nas wiele zdarzeń, którym musieliśmy sprostać, by w końcu, po czterech latach wytężonych działań z sukcesem zakończyć ten proces. I dziś właśnie się to dzieje. Za co w tym miejscu wszystkim Osobom Pracującym w Action i każdemu z osobna chcemy jako Zarząd podziękować. Jesteście pionierami sanacji. Dziękujemy też naszym Partnerom, którzy mimo trudnego czasu byli z nami i nam kibicowali.

Dziś, bogatsi w nowe doświadczenia, z nowym pracującym modelem biznesu i zdeterminowani do dalszej pracy, wchodzimy w ostatni etap sanacji. Czekamy na uprawomocnienie się tego postanowienia i zaczynamy nowy rozdział w historii Action – polskiej spółki, która po czterech latach restrukturyzacji staje znów do biznesowej walki.komentuje orzeczenie sądu Piotr Bieliński, Prezes Zarządu ACTION S.A.

Poczytaj więcej o sprawie Action (kliknij)

Popularne

Trend 24h

więcej publikacji

od naszych partnerów