Dołącz już teraz do uczestników Plebiscytu 

BITy 2022

Sąd zatwierdził układ Action S.A.

Udostępnij

W czwartek, 7 sierpnia, sąd zatwierdził układ w postępowaniu restrukturyzacyjnym dystrybutora IT – Action S.A. Po uprawomocnieniu, orzeczenie sądu będzie stanowić podstawę do pomyślnego dla firmy zakończeniu procesu restrukturyzacji, który trwa już 4 lata, od 1 sierpnia 2016 roku.

Kiedy 1 sierpnia 2016 r. rozpoczynaliśmy sanację, wiedzieliśmy jedno, że chcemy się zrestrukturyzować i wyjść jak najszybciej z tego procesu z tarczą, a nie na tarczy. Okazało się jednak, że po drodze spotkało nas wiele zdarzeń, którym musieliśmy sprostać, by w końcu, po czterech latach wytężonych działań z sukcesem zakończyć ten proces. I dziś właśnie się to dzieje. Za co w tym miejscu wszystkim Osobom Pracującym w Action i każdemu z osobna chcemy jako Zarząd podziękować. Jesteście pionierami sanacji. Dziękujemy też naszym Partnerom, którzy mimo trudnego czasu byli z nami i nam kibicowali.

Dziś, bogatsi w nowe doświadczenia, z nowym pracującym modelem biznesu i zdeterminowani do dalszej pracy, wchodzimy w ostatni etap sanacji. Czekamy na uprawomocnienie się tego postanowienia i zaczynamy nowy rozdział w historii Action – polskiej spółki, która po czterech latach restrukturyzacji staje znów do biznesowej walki.komentuje orzeczenie sądu Piotr Bieliński, Prezes Zarządu ACTION S.A.

Poczytaj więcej o sprawie Action (kliknij)

Zobacz

CTEM – Gartner rekomenduje nową metodę ochrony przed cyberatakami

Metody zapewnienia skutecznej ochrony organizacji nie nadążają za szybko...

Już niedługo 3 na 4 zatrudnionych będą stanowić millennialsi. Czy to dobrze?

Badania rynku pracy pokazują, że jedynie co piąty pracodawca...

Norweska infrastruktura gazowa i naftowa będzie chroniona przez Francuzów, Brytyjczyków i Niemców

Premier Norwegii Jonas Gahr Store poinformował w piątek o przyjęciu pomocy Francji, Niemiec i Wielkiej Brytanii w ochronie wrażliwej infrastruktury gazowej i naftowej na Morzu Norweskim oraz Morzu Północnym.

Czy mieszkania tanieją?

Rekordowa wrześniowa inflacja 17,2% powoduje, że mieszkania kupowane na...

Milczarski: LOT bez Centralnego Portu Komunikacyjnego nie przetrwa

PLL LOT bez Centralnego Portu Komunikacyjnego nie przetrwają; LOT potrzebuje tego projektu - mówił we wtorek prezes spółki Rafał Milczarski. Dodał, że firma nie ma tylu pasażerów co w roku 2019, ale poziom taki zamierza osiągnąć w przyszłym roku.

Polskim szklarniom musi wystarczyć 600 tys. ton miału. “Przynajmniej na rozpoczęcie sezonu”

Przez parę miesięcy był realny strach, że Polskie szklarnie w zdecydowanej większości opalane miałem węglowym, nie dostaną tego paliwa; zapowiedziana przez ministra rolnictwa pula 600 tys. ton miału powinna im wystarczyć na sezon, a przynajmniej na jego rozpoczęcie - powiedział w czwartek w Studiu PAP były minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.
- Reklama -

REKLAMA