Ad image

Secfense nawiązuje współpracę z Greeneris

Natalia Zębacka - Redaktor Brandsit 1 Min Read

Firma Secfense nawiązała strategiczną współpracę z firmą Greeneris, dostawcą rozwiązań ICT. Głównym celem partnerstwa jest wzmacnianie bezpieczeństwa przedsiębiorstw na lokalnym rynku poprzez oferowanie nowoczesnych technologii zabezpieczających dostęp do aplikacji i danych, w tym silnych metod uwierzytelniania eliminujących konieczność stosowania haseł.

Greeneris jest partnerem i dystrybutorem producentów oprogramowania i sprzętu IT. Oferuje rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa IT, infrastruktury IT, chmury obliczeniowej, komunikacji i współpracy.

Firma Secfense powstała w 2018 roku, a jej głównym celem jest pomaganie organizacjom w przejściu na uwierzytelnianie bez haseł. Rozwiązania Secfense umożliwiają łatwe wprowadzenie bezpiecznych metod uwierzytelniania opartych na standardzie FIDO, bez ingerencji w kod aplikacji i żmudnych prac programistycznych. Z narzędzi spółki korzystają dziś jednostki administracji publicznej, banki oraz firmy ubezpieczeniowe, w tym BNP Paribas, Sandis, SALTUS, Ministerstwo Rozwoju i Technologii czy Ministerstwo Infrastruktury.

Zespół Greeneris przeszedł już wszystkie niezbędne szkolenia i zdobył certyfikaty potwierdzające jego kompetencje w zakresie znajomości technologii Secfense.