Senetic Partnerem Roku Microsoft 2017

Zobacz

- Reklama -

Microsoft ogłosił wyniki konkursu o tytuł Partnera Roku w segmencie MŚP 2017. Pierwsze miejsce zdobyła firma Senetic. – To ogromne wyróżnienie i sygnał, że zmierzamy w dobrym kierunku. Będziemy umacniać pozycję lidera i pokazywać klientom, ile jeszcze mogą osiągnąć z Office 365 i Azure – komentuje Marcin Białożyt, CEO Senetic.

W konkursie brano pod uwagę wartość sprzedaży, kompetencje i działania marketingowe wspierające popularyzację usług cloud. Microsoft docenił partnerów, którzy wykazali się największym zaangażowaniem w rozwój rozwiązań chmurowych wśród małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Ogłoszenie wyników odbyło się podczas corocznej konferencji Microsoft Strategy Partner Conference w Łodzi.

– Konkurs o tytuł partnera roku pozwala nam zweryfikować czy nasza strategia przynosi oczekiwane efekty. Zdobyte przed rokiem drugie miejsce potraktowaliśmy jako motywację do dalszej, jeszcze intensywniejszej pracy. Udało się! Osiągnęliśmy to dzięki zaangażowaniu całego zespołu w sprzedaż i poszerzanie wiedzy z zakresu Office 365 i usług Azure – podkreśla Marcin Białożyt.

– Świadomość roli rozwiązań chmurowych w rozwoju nowoczesnego biznesu jest coraz większa. Klienci oczekują nie tylko świetnych produktów, ale i wykwalifikowanych dostawców, którzy rozumieją ich potrzeby, doradzą, co warto wybrać, pomogą to wdrożyć i zapewnią fachowe wsparcie. Skupiamy się na rozwoju kompetencji zarówno z Office 365, jak i Azure. Doświadczenie z segmentu MŚP pozwala nam obsługiwać także dużych klientów – dodaje Łukasz Bojar, wiceprezes Senetic.

Tytuł Partnera Roku w segmencie MŚP 2017 potwierdza profesjonalizm firmy Senetic jest liderem sprzedaży rozwiązań chmurowych Microsoft w Polsce i jednym z największych partnerów w Europie. Posiada tytuł Direct Partnera Microsoft w programie Cloud Solution Provider, w ramach którego oferuje usługi Office 365 i Azure. Zdobywając kolejne umiejętności w zakresie dostarczanych produktów, w aż 16 obszarach działalności otrzymał tytuł „Złoty Certyfikowany Partner Microsoft”.

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -