- Reklama -

Stabilny dostawca, otwierający nowe możliwości

Zobacz

- Reklama -

Żeby odnieść sukces w szybko zmieniającej się rzeczywistości firmy technologiczne muszą oferować innowacyjne rozwiązania, wyprzedzające działania konkurencji. By sprostać tym oczekiwaniom potrzebują dostawcy zapewniającego wyspecjalizowaną i bezpieczną obsługę, dbającego jednocześnie o niskie koszty. HPE oferuje producentom niezbędną infrastrukturę, kompleksowe rozwiązania i niezawodną pomoc techniczną.

Rosnące wymagania klientów, wdrażanie kolejnych nowych rozwiązań, wykorzystanie potencjału nowych technologii, gotowość do ciągłych zmian – to wyzwania przed którymi stoją dziś producenci. Żeby przyspieszyć cyfrową transformację i skutecznie rozwijać działalność, potrzebny jest stabilny partner, rozumiejący potrzeby klienta i udostępniający potrzebne mu narzędzia, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Wieloletnie doświadczenie HPE połączone z szeroką ofertą produktów zapewnia klientom bezpieczeństwo i swobodę działania, przy optymalizacji kosztów działań badawczo-rozwojowych, testów oraz kosztów operacyjnych. To z kolei przekłada się na sprawniejsze wprowadzanie na rynek własnych produktów i większą rentowność.

Proponowany przez firmę model współpracy pozwala partnerom skupić się wyłącznie na doskonaleniu swojego produktu, bez obaw o podsystemy. Dostarczanie komponentów wysokiej jakości oraz dbałość o pełną zgodność otrzymywanych produktów z ich unikatowymi specyfikacjami stwarza partnerom komfortowe warunki do rozwijania działalności.

Takie podejście sprawdzi się zarówno w przypadku dużych, globalnych przedsiębiorstw, jak i małych, lokalnych firm technologicznych, tworzących i sprzedających własne aplikacje, producentów automatyki czy dostawcówurządzeń dla rynku medycznego, telekomunikacyjnego czy systemów bezpieczeństwa CCTV. Dla każdego z tych sektorów współpraca niesie korzyści w postaci m. in. mniejszego obciążenia przy złożonych wdrożeniach, tworzenia rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb, zmniejszenia złożoności łańcucha dostaw oraz działania na całym świecie, wraz z możliwością eksportu.

HPE OEM wyróżnia globalny zasięg, dzięki czemu klienci zyskują gwarancję, która przemieszcza się razem z rozwiązaniem do miejsca instalacji, a także pomoc techniczną dostarczoną przez specjalistów lokalnych. To istotny czynnik pozwalający korzystać z narzędzi bez ograniczeń, z dowolnego miejsca na świecie.

HPE zatrudnia ponad 75 000 specjalistów w ponad 180 krajach. Eksperci firmy pracują w ponad 30 językach i w 24 strefach czasowych, a do dyspozycji pozostaje ponad 8000 centrów części. Dzięki temu partnerzy są obsługiwani szybciej niż kiedykolwiek dotąd i mogą liczyć na błyskawiczną pomoc techniczną przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ofertę uzupełniają usługi HPE Foundation (interwencyjna pomoc techniczna), HPE Lifecycle Event (m.in. instalacja, szkolenia, doradztwo, tworzenie kopii zapasowych danych z pamięci masowej),  HPE Proactive Care (bezpośredni dostęp do ekspertów lub centrum rozwiązań) oraz HPE Datacenter Care (usługi dostosowane do konkretnych wymagań producenta OEM).

Unikalne doświadczenie firma zdobywa rozwijając się w wielu branżach, dzięki czemu oferowane rozwiązania mają wszechstronne zastosowanie. HPE jest m.in. największym dostawcą technologii i usług informatycznych w sektorze medycznym i nauk przyrodniczych. W branży produkcyjnej HPE OEM oferuje rozwiązania sprzętowe i technologiczne służące do obsługi klientów, a w sektorze gier dostarcza serwery i prewencyjną zdalną pomoc techniczną, zapewniającą przewidywalną wydajność. Usługi firmy sprawdzają się również w obszarze bezpieczeństwa i nadzoru (serwery, pamięć masowa, narzędzia sieciowe i urządzenia klienckie), transmisjach telewizyjnych (konwergentne systemy o dużej wydajności gęstości i skalowalności, systemy przetwarzania grafik) i na rynku dostawców sprzętu telekomunikacyjnego (platformy z certyfikatem NEBS, infrastruktura konwergentna).

To tylko część obszarów działalności HPE. Zasięg działania firmy wciąż się powiększa, również dzięki inżynierskiej współpracy z producentami OEM, ukierunkowanej na tworzenie i optymalizację zupełnie nowych rozwiązań.

Możliwości, jakie stwarza HPE OEM obejmują również środki na wspólne działania marketingowe, szeroki wybór programów finansowania w tym sprzedaży sprzętu w modelu usługowym (tzw. GreenLake), dodatkowe rabaty na produkty demonstracyjne, atrakcyjne i ważne długoterminowo wyceny w ramach ważnych transakcji oraz dostosowanie wyceny do prognoz sprzedaży partnera.


Zapraszam do kontaktu
Jacek Szoka,
HPE CE OEM Sales Executive
+48 691 745 344 (Polska)
+48 885 223 804 (Europa Centralna)
hpe.com

- Reklama -
Źródło:HPE

Polecamy

- Reklama -