Synology® przedstawia dwa nowe modele DS720+i DS420+

Zobacz

- Reklama -

Firma Synology Inc. wprowadziła na rynek dwukieszeniowy serwer DS720+ oraz czterokieszeniowy serwer DS420+, które zostały zaprojektowane z myślą o bezproblemowym udostępnianiu plików, przesyłaniu strumieniowym filmów i zarządzaniu zdjęciami w domu i małych firmach.wrażliwych na liczbę operacji we/wy.

— „Urządzenia z serii Plus zostały opracowane tak, aby cechowały się doskonałą wydajnością” — powiedział Hewitt Lee, dyrektor Synology Product Management Group. „Zarówno serwer DS720+, jak i serwer DS420+ jest wyposażony w dwa gniazda M.2 NVMe do obsługi pamięci podręcznej, funkcję odczytu i zapisu z turbodoładowaniem oraz funkcję IOPS do obsługi najczęściej używanych danych, a udoskonalone procesory zapewniają ogólny wzrost wydajności obliczeniowej”.

DS720+

DS720 synology

DS420+

DS420 synology

Łatwa obsługa obciążeń

Dzięki aplikacji działającej szybciej nawet o 143%[1] i wydajności większej o ponad 15%[2] w przypadku najbardziej wymagających obciążeń urządzenia z serii Plus umożliwiają szybszą i wydajniejszą pracę. Jeśli dwa gniazda M.2 w urządzeniach są zajęte, służą do buforowania, co gwarantuje nawet o 20 razy szybszy dostęp do funkcji odczytu i zapisu.

Łatwe tworzenie kopii zapasowych

Rozwiązania firmy Synology do tworzenia kopii zapasowych są łatwe w konfiguracji i działają bezproblemowo w tle, co pozwala zaoszczędzić czas poświęcany na ręczne wykonywanie kopii zapasowych. Planowanie, tworzenie kopii zapasowych w wielu wersjach i elastyczne opcje rotacji pamięci masowej ułatwiają odzyskiwanie plików.

Udostępnianie materiałów multimedialnych w dowolnym miejscu i czasie

Niezależnie od tego, czy przesyłasz strumieniowo materiały multimedialne do rodziny czy przyjaciół, czy edytujesz nagrania w wysokiej rozdzielczości, urządzenia z serii Plus mogą z łatwością synchronizować materiały multimedialne w różnych urządzeniach cyfrowych i systemach operacyjnych. Ustawienia uprawnień są dostępne dla wyznaczonych użytkowników lub dla użytkowników publicznych, aby umożliwić uzyskanie dostępu.

Dostępność

Oba urządzenia będą dostępne od 18 czerwca u sprzedawców i partnerów firmy Synology w Europie.

[1] Dane dotyczące szybkości reakcji aplikacji są oparte na średniej procentowej poprawie wydajności serwera DS720+ w stosunku do poprzedniego modelu, testowanej w laboratoriach firmy Synology.
[2] Dane dotyczące wzrostu wydajności są oparte na średniej procentowej poprawie wydajności serwerów DS420+ i DS720+ w stosunku do poprzednich modeli, testowanych w laboratoriach firmy Synology. Testowane elementy obejmują indeksowanie plików w aplikacji Synology Drive i indeksowanie zdjęć w Synology Moments.

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -