Szkolenie Action Business Center – podsumowanie

Branża ITSzkolenie Action Business Center - podsumowanie

W połowie września Action S.A. zorganizował dla swoich partnerów kolejną edycję szkoleń z cyklu ACTION BYOS (BYOS: Build Your Own Server). Spotkania dla klientów i integratorów specjalizujących się w technologiach serwerowych odbyły się w Wieliczce i podwarszawskim Zamieniu w siedzibie Action.

Tylko w tej edycji Action BYOS wzięło udział ponad 100 osób. Wraz z możliwością szkolenia warsztatowego, uczestnicy mieli okazję odwiedzić stoiska wystawców z branży enterprise. W tej edycji swoje rozwiązania zaprezentowali: Intel, HGST, Microsoft, Actina Solar, EVER i GOODRAM.

Spotkania Action BYOS to dla partnerów okazja do zapoznania się z najnowszymi zmianami technologicznymi oraz trendami na rynku. Trzeci kwartał tego roku obfitował w rozmaite premiery światowych producentów, jak chociażby  prezentowana podczas spotkania przełomowa platforma Intel Xeon Scalable czy nowe dyski helowe 12TB HGST. Dużym zainteresowaniem uczestników szkoleń cieszyły się także niedawno wprowadzone do sprzedaży serwery Actina Solar 210 X7 oparte na platformie Intel Xeon Scalable.

Podczas tegorocznego cyklu spotkań położyliśmy również nacisk na ciągłość pracy infrastruktury. Dlatego zdecydowaliśmy się przedstawić nową linię UPS-ów do zastosowań serwerowo-sieciowych marki EVER. Nie mogło również zabraknąć warsztatów z zakresu oprogramowania. Nasi goście uzyskali cenną wiedzę o tym, jak utworzyć  klaster wysokodostępny oraz tzw. środowisko hiperkonwergentne w oparciu o oprogramowanie Microsoft Windows Server 2016. – mówi Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki Actina w Action S.A.

Cykl spotkań Action BYOS jest częścią działalności szkoleniowej Action Business Center, w ramach której realizowane są też warsztaty z zakresu smart home, monitoringu wizyjnego czy NAS-ów. Klienci mogą wówczas w praktyce poznawać możliwości jakie dają prezentowane na spotkaniach technologie.

W ramach Action Business Center intensyfikujemy szkolenia dla naszych partnerów, koncentrując się na przekazywaniu wiedzy o produktach specjalistycznych. Mamy świadomość, że wiedza praktyczną jest dziś istotną przewagą konkurencyjną, dzięki której nasi przeszkoleni partnerzy mogą zwiększyć sprzedaż w tym segmencie. – podsumowuje Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu Action S.A.

Sztuczna inteligencja podpowiada: