Tech Data: Dariusz Jurkowski Business Development Managerem – IBM Storage

Udostępnij

Tech Data poinformowała o powierzeniu stanowiska Business Development Managera – IBM Storage Dariuszowi Jurkowskiemu posiadającemu 17-letnie doświadczenie w branży IT wyniesione z pracy zarówno po stronie Partnerów Biznesowych – Cloudware, Apius Technologies, Qumak, Koma, jak i dostawców – Extreme Networks. Swoje ponadprzeciętne zdolności interpersonalne, wiedzę merytoryczną, znajomość rynku IT i rozwiązań IBM Dariusz Jurkowski ma zamiar przełożyć na dalszy rozwój biznesu IBM Storage w Tech Data i na rynku polskim. Zależy mu na pomaganiu Partnerom w budowaniu ich biznesu w oparciu o rozwiązania IBM Storage, dostarczając wszystkich niezbędnych narzędzi w postaci szkoleń, wsparcia handlowego, technicznego, marketingowego.

Dariusz Jurkowski, Tech Data
Dariusz Jurkowski, Tech Data

Z Cloudware Polska do Tech Data

Dariusz Jurkowski swoją przygodę z IT rozpoczął w 1994 roku od pracy w Koma S.A., gdzie jako Sales Specialist odpowiadał za pozyskiwanie nowych klientów i rozwój relacji z tymi istniejącymi. W 1999 roku przeniósł się do Qumak S.A. i jako Key Account Manager rozwijał kanał sprzedaży oraz współpracował z klientami w zakresie doradztwa w budowaniu rozwiązań IT. W 2014 roku został Account Managerem w Extreme Networks. W 2015 roku przez chwilę pracował w Apius Technologies i jako Key Account Manager rozwijał kanał sprzedaży. Później dołączył do zespołu Cloudware Polska i jako Key Account Manger rozwijał kanał sprzedaży koncentrując się na kluczowych klientach z sektorów energetycznego, finansowego i telekomunikacyjnego.

Na nowym stanowisku Dariusz Jurkowski stawia sobie za cel aktywną współpracę z Partnerami Biznesowymi w zakresie rozwoju sprzedaży rozwiązań IBM Storage, która przyczyni się do rozwoju biznesu zarówno Tech Data jak i tych Partnerów. Niemniej ważne jest dla niego pozyskiwanie nowych Partnerów Biznesowych. Dariusz Jurkowski raportuje do Ireneusza Urbanka, IBM Business Unit Managera.

Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data, Polska, komentuje: „Dariusz Jurkowski stał się częścią dużego, zgranego i bardzo ważnego z biznesowego punktu widzenia zespołu wysokiej klasy specjalistów. Zasilając go wiedzą merytoryczną, doświadczeniem i nową energią z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju oferty IBM Storage w Tech Data. Z ogromną przyjemnością witam Darka w naszej organizacji i życzę mu wielu sukcesów”.

Prywatnie Dariusz Jurkowski interesuje się szeroko rozumianym jazzem, motoryzacją, audio i nowymi technologiami z obszaru storage.

Czytaj więcej o Tech Data

Zobacz

Afryka: o 10 lat zwiększyła się przeciętna długość życia w minionym dwudziestoleciu

W latach 2000-2019 o 10 lat zwiększyła się w Afryce przeciętna długość życia – wynika z najnowszych danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Obecnie wynosi ona 56 lat.

Tauron: blok energetyczny w Jaworznie czasowo odstawiony z powodu czyszczenia kotła i odżużlacza

Blok energetyczny o mocy 910 megawatów w Jaworznie został czasowo odstawiony w związku z koniecznością przeprowadzenia pełnego procesu oczyszczenia kotła oraz odżużlacza; jednostka wznowi produkcję energii jeszcze w tym tygodniu - poinformowała Grupa Tauron, do której należy blok.

Polscy przedsiębiorcy w kryzysie, trwa fala zamykania działalności

Niesprzyjające otoczenie gospodarcze, nadchodząca recesja i szalejąca inflacja dotykają...

Projekt: dopłaty dla kopalń czasowo nie będą zależeć od ceny referencyjnej węgla

Wysokość budżetowych dopłat do redukcji zdolności produkcyjnych kopalń węgla kamiennego czasowo nie będzie zależeć od tzw. ceny referencyjnej węgla, ustalanej w zależności od ceny tego surowca z importu - zakłada projekt rozporządzenia, skierowanego do uzgodnień międzyresortowych.

Łotwa: prawie 90 proc. dzieci co najmniej raz przeszło Covid-19

Prawie 90 proc. dzieci na Łotwie co najmniej raz przeszło Covid-19 - wynika z badania przeprowadzonego przez łotewski Dziecięcy Uniwersytecki Szpital Kliniczny. Prawie połowa uczestników nie wiedziała o przebytym zakażeniu.

Skradzione dane uwierzytelniające sprzedawane są w Dark Web za bezcen

Najnowszy raport HP Wolf Security The Evolution of Cybercrime:...
- Reklama -

REKLAMA