Tech Data nawiązuje współpracę ze Storware

Zobacz

- Reklama -

Tech Data poinformowała dzisiaj, że zawarła umowę z firmą Storware, polskim bardzo obiecującym dostawcą – wizjonerem, który od blisko 7 lat z powodzeniem tworzy oprogramowanie do ochrony danych przedsiębiorstw oraz popularyzuje wiedzę na temat nowoczesnych technologii z obszaru archiwizacji, odtwarzania i przetwarzania danych gromadzonych na różnych platformach i nośnikach. Rozwiązania Storware służą do backupu maszyn wirtualnych, środowisk kontenerowych i chmurowych, a także do tworzenia kopii zapasowych danych aplikacji Microsoft 365.

Współpraca ze Storware to kolejny krok Tech Data na ścieżce kompleksowego rozbudowywania portfolio z obszaru nowoczesnych technologii, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez rynek. Tym razem portfolio rozbudowane zostanie o oprogramowanie oraz usługi do zabezpieczania oraz tworzenia kopii bezpieczeństwa danych. Storware skupia się przede wszystkim na backupie maszyn wirtualnych, usług Office 365 i endpointów, co świetnie współgra z ofertą innych dostawców znajdujących się w portfolio Tech Data.

Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data Polska, skomentował: „Współpraca ze Storware rozszerzy portfolio Tech Data o doskonałe produkty do zabezpieczania danych. Portfolio nowego dostawcy jest starannie dobrane i komplementarne, więc idealnie wpisze się w naszą strategią rozwoju obszaru Security. Dodatkowo odczuwamy dumę, mogąc wspierać rodzime produkty oraz producenta z naszego kraju. Jednocześnie Tech Data zyskuje coraz bardziej pełny i uniwersalny wachlarz rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, a zwłaszcza ochrony danych. Cieszymy się z możliwości tej współpracy. Widzimy w niej duży potencjał i pokładamy w niej duże nadzieje”.

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -