Tech Data rozbudowuje zespół o nowego AWS Business Development

Tech Data rozbudowuje zespół o nowego AWS Business Development

Tech Data, a TD SYNNEX company, poinformowała o powierzeniu stanowiska AWS Business Development Managera Kornelii Szlósarczyk związanej z branżą IT od ponad 11 lat, posiadającej doświadczenie w obszarze rozwoju biznesu zarówno po stronie dystrybutora, jak i resellera. Obejmując nowe obowiązki Kornelia Szlósarczyk stawia sobie za cel zbudowanie dobrze rozwiniętego kanału sprzedaży partnerów AWS oraz umocnienie pozycji Tech Data jako dystrybutora oferującego rozwiązania chmurowe poprzez wykorzystanie potencjału „Multi-Cloud” – współpraca z innymi producentami, jak Microsoft Azure, IBM. Ma to na celu nie tylko zwiększenie udziałów rynkowych Tech Data, ale również pomoc Partnerom Biznesowym w projektowaniu i odsprzedaży rozwiązań chmurowych do ich klientów i tym samym umocnienie ich pozycji na rynku.

Kornelia Szlósarczyk swoją przygodę z IT rozpoczęła w 2010 r. od pracy w Veracomp (dziś Exclusive Networks) na stanowisku Market Research Executive. W 2013 r. awansowała na stanowisko Product Managera i odpowiadała za budowę kanałów sprzedaży dla produktów i rozwiązań takich dostawców jak Netgear, Symantec, Qnap, Dell czy Lenovo. Przed przyjściem do Tech Data przez 2 lata pracowała w Boat.Systems. Jako Customer Navigation Officer pozyskiwała nowych klientów oraz wspierała tych istniejących w rozwoju ich biznesów. W 2019 r. przez pół roku zajmowała się rozwojem kanałów sprzedaży dla całej gamy produktów w Action, pracując na stanowisku Sales Specialist. W latach 2018 -2019 była Product Managerem Backup&Storage w Konsorcjum FEN. Budowała kanał sprzedaży, współpracowała z partnerami firmy, wprowadzała do oferty nowe produkty, prowadziła szkolenia i organizowała działania marketingowe.

Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data, Polska, komentuje: „Kornelia stała się częścią młodego, dynamicznego i niezwykle elastycznego Zespołu, doskonale adaptującego się do realiów rynkowych. Zasilając go niespożytą energią, doświadczeniem wyniesionym z pracy u różnych graczy rynku IT oraz chęcią osiągania nowych celów z pewnością przyczyni się do dalszego wzmacniania pozycji Tech Data w obszarze rozwiązań AWS oraz rozwoju ekosystemu Partnerów Biznesowych. Mocno jej kibicuję”.

Kornelia Szlósarczyk ma wykształcenie wyższe. Ukończyła Akademię Górniczo – Hutniczą w Krakowie na kierunku Technologia Chemiczna. Jest stałą bywalczynią Podhala. Pasjonują ją klocki LEGO oraz dzierganie.

Kornelia Szlósarczyk raportuje do Piotra Blonkowskiego, AWS Team Leadera.

Popularne

Trend 24h

więcej publikacji

od naszych partnerów