Tech Data rozbudowuje zespół o nowego AWS Business Development

Izabela Myszkowska
Izabela Myszkowska  - Redaktor Brandsit 3 min czytania

Tech Data, a TD SYNNEX company, poinformowała o powierzeniu stanowiska AWS Business Development Managera Kornelii Szlósarczyk związanej z branżą IT od ponad 11 lat, posiadającej doświadczenie w obszarze rozwoju biznesu zarówno po stronie dystrybutora, jak i resellera. Obejmując nowe obowiązki Kornelia Szlósarczyk stawia sobie za cel zbudowanie dobrze rozwiniętego kanału sprzedaży partnerów AWS oraz umocnienie pozycji Tech Data jako dystrybutora oferującego rozwiązania chmurowe poprzez wykorzystanie potencjału „Multi-Cloud” – współpraca z innymi producentami, jak Microsoft Azure, IBM. Ma to na celu nie tylko zwiększenie udziałów rynkowych Tech Data, ale również pomoc Partnerom Biznesowym w projektowaniu i odsprzedaży rozwiązań chmurowych do ich klientów i tym samym umocnienie ich pozycji na rynku.

Kornelia Szlósarczyk swoją przygodę z IT rozpoczęła w 2010 r. od pracy w Veracomp (dziś Exclusive Networks) na stanowisku Market Research Executive. W 2013 r. awansowała na stanowisko Product Managera i odpowiadała za budowę kanałów sprzedaży dla produktów i rozwiązań takich dostawców jak Netgear, Symantec, Qnap, Dell czy Lenovo. Przed przyjściem do Tech Data przez 2 lata pracowała w Boat.Systems. Jako Customer Navigation Officer pozyskiwała nowych klientów oraz wspierała tych istniejących w rozwoju ich biznesów. W 2019 r. przez pół roku zajmowała się rozwojem kanałów sprzedaży dla całej gamy produktów w Action, pracując na stanowisku Sales Specialist. W latach 2018 -2019 była Product Managerem Backup&Storage w Konsorcjum FEN. Budowała kanał sprzedaży, współpracowała z partnerami firmy, wprowadzała do oferty nowe produkty, prowadziła szkolenia i organizowała działania marketingowe.

Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data, Polska, komentuje: „Kornelia stała się częścią młodego, dynamicznego i niezwykle elastycznego Zespołu, doskonale adaptującego się do realiów rynkowych. Zasilając go niespożytą energią, doświadczeniem wyniesionym z pracy u różnych graczy rynku IT oraz chęcią osiągania nowych celów z pewnością przyczyni się do dalszego wzmacniania pozycji Tech Data w obszarze rozwiązań AWS oraz rozwoju ekosystemu Partnerów Biznesowych. Mocno jej kibicuję”.

Kornelia Szlósarczyk ma wykształcenie wyższe. Ukończyła Akademię Górniczo – Hutniczą w Krakowie na kierunku Technologia Chemiczna. Jest stałą bywalczynią Podhala. Pasjonują ją klocki LEGO oraz dzierganie.

Kornelia Szlósarczyk raportuje do Piotra Blonkowskiego, AWS Team Leadera.

- Reklama -

Team building w zespole programistów: jak zwiększyć efektywność pracy?

Branża IT zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, intensywnie rośnie. Na rynku brakuje rąk do pracy, a firmy

4 min czytania

Robert Rogalski Business Developmenet Managerem Dell Technologies w TD Synnex

TD SYNNEX poinformował dziś o powierzeniu stanowiska Business Development Managera – Dell Technologies Robertowi Rogalskiemu, posiadającemu 26-letnie doświadczenie w branży

3 min czytania

Min. Moskwa: będziemy dalej blokować unijne regulacje dot. silników spalinowych

Wraz z innymi państwami będziemy nadal blokować unijne regulacje dot. samochodów z silnikami spalinowymi - zapowiedziała w poniedziałek minister klimatu

2 min czytania