Wirtualna asystentka – zdalna pomoc, sprawdź w czym może pomóc!

Newsroom BrandsIT
Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit
4 min

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się, jak zwiększyć jej efektywność? Chcesz ograniczyć koszty i poświęcony czas, jednak nie wiesz, jak to zrobić? Nie chcesz zatrudniać pracownika na etat, jednak potrzebujesz pewnych usług? Wirtualna asystentka to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Kim są wirtualni asystenci?

Przede wszystkim jest to zespół kompetentnych osób, które pomogą Ci w Twojej firmie. Słyszałeś wcześniej o outsourcingu?

Outsourcing to korzystanie z zewnętrznych źródeł. W skrócie, chodzi o przekazanie części obowiązków swojej firmy innemu przedsiębiorstwu. Dlaczego warto pochylić się nad tą metodą? Dzięki niej możesz przede wszystkim ograniczyć koszty. W przypadku wirtualnej asystentki – nie musisz zatrudniać pracownika, poświęcać funduszy na jego szkolenie, na przygotowanie stanowiska pracy. Pieniądze to nie wszystko. Specjaliści firm outsourcingowych mają do dyspozycji światowe bazy wiedzy. Są to profesjonaliści, którzy poradzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Z pewnością poradzą sobie lepiej, niż nowo-zatrudniony pracownik. Warto pamiętać, że outsourcować nie należy głównych działań firmy. Ową metodę używa się po to, żeby lepiej skupić się na ważniejszych działaniach przedsiębiorstwa. Firmy outsourcingowe najczęściej zajmują się administracją, zbieraniem informacji, Public Relations, rachunkowością itd. Nie powinno się outsourcingu mylić z umową zlecenie, ponieważ ta relacja polega na równorzędnej współpracy, gdzie przy umowie zlecenie występuje relacja dostawca – odbiorca.

Dlaczego warto mieć wirtualnego asystenta?

Zdalni pomocnicy pozwolą Ci zredukować koszty i zajmą się sprawami, przez które możesz mieć mniej czasu na życie prywatne. Różne firmy oferują swoje usługi, jednak warto skupić się na propozycji Brella.pl, która posiada kadrę wyspecjalizowanych pracowników, którzy mogą zająć się na przykład researchem. Potrzebujesz znaleźć podwykonawcę danej czynności, np. firmę sprzątającą? Wirtualna asystentka zajmie się poszukiwaniami i przedstawi Ci najbardziej korzystne oferty. Szukasz pracownika? Zdalny pomocnik zamieści ogłoszenie, przejrzy CV i umówi na spotkanie! Pomoże Ci również, jeżeli potrzebujesz zebrać informacje o konkurencji lub materiały do napisania bloga.

accomplished 3441041 640

- Advertisement -

Wirtualna asystentka nie musi pomagać Ci wyłącznie w firmie. Możesz zaoszczędzić czas nawet, kiedy chodzi o życie prywatne! Szukasz wyjątkowego prezentu dla syna? Szkoda Ci czasu, żeby znaleźć dobrego dentystę i umówić się na wizytę? Zdalni specjaliści zrobią to i wiele innych rzeczy, np. skoordynowanie wyjazdów służbowych, rezerwacja hotelu, załatwienie wakacji dla całej rodziny.

Poświęcasz dużo czasu na organizowanie swojego kalendarza? Musisz wiedzieć, że nie będziesz już musiał tego robić, kiedy wybierzesz usługę wirtualnej asystentki. W kalendarzu umieszczone zostaną ważne spotkania biznesowe, wyjazdy, terminy urodzin bliskich itd.

Najczęściej firmy outsourcingowe zajmują się administracją. Specjaliści Brella mogą skompletować Twoje dokumenty i dostarczyć je np. do biura rachunkowego lub urzędu. Mogą także przygotować wzory umów, zleceń itd. Chcesz pisać treści? Brella posiada redaktorów i copywriterów, a także tłumaczy, którzy przetłumaczą teksty z 7 języków. Wirtualna asystentka umówi np. klienta na spotkanie z Tobą, przygotuje prezentacje konieczne do prowadzenia szkoleń etc.

Twoja firma potrzebuje nowoczesnych narzędzi do działania? Zdalni asystenci mogą zająć się przygotowaniem wysyłki mailowej do klientów, zarządzaniem systemami CRM, edytowaniem treści na stronie internetowej Twojej firmy, także tworzeniem nowych podstron.

Przekonaj się sam!

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś przetestował outsourcing w swojej firmie. Dzięki temu możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy i czasu. Sprawdź Brella.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji i będziesz mógł skontaktować się w celu lepszego poznania oferty.

Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz

- REKLAMA -