Wortmann zmienia siedzibę i powiększa zespół sprzedaży

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska  - Redaktor prowadzący Brandsit 1 min czytania

Oddział firmy Wortmann AG w Polsce zmienił lokalizację swojej siedziby przenosząc się z Bydgoszczy do Lubonia k/Poznania.

Nowy budynek oferuje znacznie więcej miejsca i możliwości, a jest to szczególnie ważne przy wciąż powiększającym się zespole z tego regionu. Firma planuje wybudować w tej lokalizacji showroom dla partnerów z produktami Terra. Wortmann wskazuje, że zamierza związać się z wielkopolską na długo.

Polski oddział poza zmianą siedziby może pochwalić się również wzmocnieniem i rozbudowaniem swojego zespołu. Nowe osoby przede wszystkim mają za zadanie wzmocnić sprzedaż marki TERRA w Polsce.

Grzegorz Kwiatkowski, będzie odpowiedzialny za obsługę partnerów TERRA w południowej Polsce, Dominik Przybylski będzie wspierał klientów przy projektach i przetargach, a Tomasz Kononowicz zajmie się kompleksową obsługą serwisową.

Dzięki całej trójce uzupełniliśmy nasz zespół o kolejne kompetentne osoby. Powoduje to, że nasi partnerzy są pod dobrą opieką, a czas realizacji zamówień oraz obsługi zapytań, mimo ciągłego wzrostu, nadal pozostają bardzo krótkiemówi Wojtek Kosecki, Country Manager Wortmann AG w Polsce.

- Reklama -

Szef MAEA: hydroelektrownie są kluczowe dla bezpieczeństwa Zaporoskiej Elektrowni Atomowej

Dnieprzańska Elektrownia Wodna jest kluczową częścią systemu, który zapewnia bezpieczeństwo Zaporoskiej Elektrowni Atomowej; spotkałem się z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim,

3 min czytania

BenQ będzie korzystać w 100 proc. z OZE

Grupa BenQ Qisda (BenQ) ogłosiła oficjalne przystąpienie do ruchu RE100 i zobowiązała się do wykorzystywania 100% OZE (odnawialnych źródeł energii)

4 min czytania