Wszystko o bezpieczeństwie IT – rusza CONNECT DISTRIBUTION 2019 ROADSHOW

- Reklama -

Po raz kolejny CONNECT DISTRIBUTION – autoryzowany dystrybutor rozwiązań IT – rusza w Polskę, aby odwiedzić 6 największych miast Polski. Spotkania z Klientami i Partnerami odbywać się będą: 21 maja w Poznaniu, 22 maja w Warszawie, 29 maja we Wrocławiu, 30 maja w Łodzi, 4 czerwca w Krakowie oraz 5 czerwca w Katowicach.

Tegoroczna edycja upływać będzie pod hasłem bezpieczeństwa IT. Dystrybutor poruszy tematykę m.in. monitoringu infrastruktury IT, bezpiecznego transferu plików, zagrożeń płynących ze strony niemonitorowanych luk w oprogramowaniu czy stronach www, zarządzaniu kontami uprzywilejowanymi, ochronie antyphishingowej, ochronie dostępu do sieci, firewallach najnowszej generacji czy bezpiecznej pracy w środowisku wirtualnym. Czyli wszystko to, co powinieneś wiedzieć o bezpieczeństwie IT.

Spotkania będą prowadzone przez specjalistów ds. bezpieczeństwa IT z firmy CONNECT DISTRIBUTION oraz przez reprezentantów samych producentów omawianego oprogramowania.

Poruszana tematyka na pewno zainteresuje zarówno Resellerów, jak i właścicieli firm, specjalistów ds. IT czy administratorów IT.

Udział dla zarejestrowanych uczestników jest BEZPŁATNY!

Szczegółowa agenda oraz rejestracja dostępne są TUTAJ

Pierwsze spotkanie już w najbliższy wtorek z Poznaniu, a kolejne w środę w Warszawie.

Na trasie tegorocznego CONNECT DISTRIBUTION 2019 ROADSHOW znajdują się:

  • Poznań – 21 maja – Puro Hotel, ul. Stawna 12
  • Warszawa – 22 maja – Golden Floor Tower, ul. Chłodna 51
  • Wrocław – 29 maja – ibis Styles, pl. Konstytucji 3 Maja 3
  • Łódź – 30 maja, Novotel, ul. Piłsudskiego 11A
  • Kraków – 4 czerwca – Queen Boutique Hotel, ul. Dietla 60
  • Katowice – 5 czerwca – Novotel Katowice Centrum, al. Roździeńskiego 16
- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -