Wybierz mieszkanie dwupoziomowe i żyj wygodnie

Newsroom BrandsIT
Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit 3 min
3 min

Marzysz o pięknym domku na obrzeżach miasta, ale nie chcesz rozstawać się z wygodą, którą daje Ci dostęp do komunikacji miejskiej, lekarzy, kin itd. oraz wolałbyś nie rezygnować z atutów mieszkania w bloku? Twoim hobby nie jest majsterkowanie i nieustanne dbanie o utrzymanie domu we względnie dobrym stanie, więc wolisz gdy robi to za Ciebie spółdzielnia mieszkaniowa? Jest na to rozwiązanie. Zdecyduj się na mieszkanie dwupoziomowe.

Komu przyda się dodatkowe piętro?

To rozwiązanie okaże się wygodne zarówno dla rodzin, jak i singli.
Jeśli mieszkasz sam, a do tego pracujesz w domu to to dodatkowe piętro może posłużyć Ci jako wydzielona przestrzeń robocza – domowe biuro lub warsztat.

Mając kilkuosobową rodzinę z pewnością docenisz większą ilość przestrzeni w mieszkaniu, które jednocześnie będzie blisko ważnych punktów życia społecznego. Mieszkanie dwupoziomowe to wygodne rozwiązanie szczególnie w takim wypadku, gdy szkoły czy prace wszystkich członków rodziny znajdują się właśnie w mieście. W dużych aglomeracjach jest coraz więcej chętnych na dwupiętrowe nieruchomości, dlatego np. na rynku pierwotnym w Warszawie jest już sporo ofert takich mieszkań.

mieszkania 19dzielnica warszawa

Wygodna aranżacja dwupoziomowego mieszkania

Mając więcej miejsca, z łatwością zaprojektujesz swoją nową przestrzeń do życia. Takie mieszkanie może stać się bardziej ustawne i pozwoli Ci zmieścić wszystkie te rzeczy, które dotychczas „zagracały” Twoje poprzednie M. Dodatkowym atutem mieszkań z antresolą są schody, które z jednej strony mogą stanowić interesujący element wnętrza, a z drugiej naturalny podział na część dzienną i sypialnianą.

Na dodatkowym piętrze możesz zorganizować duży pokój dziecięcy, w którym Twoje pociechy znajdą przestrzeń do zabawy i schronienie od miejskiego zgiełku. A może zaprojektujesz tam wymarzoną, oddzielną strefę sypialnianą? To dodatkowe piętro w mieszkaniu oferuje wiele możliwości aranżacyjnych.

Coraz większa dostępność lokali z antresolą

Dodatkowe piętro w mieszkaniu to opcja, z której z chęcią skorzystałoby wiele osób. Tak jak była mowa o tym wcześniej, z pewnością znajdziesz oferty takich dwupoziomowych mieszkań na rynku pierwotnym na terenie Warszawy i w innych większych miastach. Nowoczesne osiedla, jak np. 19.Dzielnica na Woli, oferują tego rodzaju rozwiązania dla osób marzących o dużej ilości miejsca i lokalu w centrum.

Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz