Ad image

Z Citibanku do Mintos

Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit

Mintos, technologiczny startup z branży finansowej, który oferuje globalną platformę do inwestowania w pożyczki, wzmacnia zespół w Polsce. Od września do grona pracowników firmy dołączył Mateusz Sikora i objął stanowisko Loan Originator Partnership Executive. Do jego zadań będzie należała opieka nad firmami pożyczkowymi obecnymi na platformie oraz wsparcie w poszukiwaniu nowych klientów wśród firm pożyczkowych.

Mateusz Sikora ma dwunastoletnie doświadczenie w sektorze usług finansowych. Przez ostatnie 8 lat pracował w Citibanku odpowiadając m.in. za otwarcie nowego kanału sprzedaży pożyczek gotówkowych za pośrednictwem firm partnerskich, w tym pozyskanie nowych zewnętrznych partnerów biznesowych w zakresie sprzedaży oraz organizacji zewnętrznych działań sprzedażowych dla wszystkich kanałów sprzedaży bezpośredniej.

Jest nam miło powitać Mateusza w gronie pracowników Mintos. Mateusz ma wieloletnie doświadczenie, które zdobywał w międzynarodowych firmach finansowych działających w Polsce. Jestem przekonany, że zarówno jego doświadczenie zawodowe, umiejętności oraz predyspozycje osobowe znacząco przyczynią się do dalszego rozwoju Mintos w Polsce – powiedział Martins Sulte, współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający Mintos.

Mintos to największa platforma do inwestowania w pożyczki w Europie i jedna z największych na świecie. Firma bardzo dynamicznie rozwija się i planuje dalszy rozwój na całym świecie. Dołączenie do tak prężnej międzynarodowej organizacji to duże wyzwanie, jednak jestem przekonany, że moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe przyczyni się do dalszego wzmocnienia pozycji Mintos w Polsce – powiedział Mateusz Sikora, Loan Originator Partnership Executive.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *