Acronis i World Economic Forum Center for Cybersecurity ogłaszają partnerstwo

- Reklama -

Acronis przedstawił informacje o współpracy z Centrum Cyberbezpieczeństwa w ramach Światowego Forum Ekonomicznego, w celu podjęcia wysiłków tej organizacji w odpowiedzi na globalnie rosnącą skalę cyberzagrożeń.

Ponieważ cyfrowa gospodarka staje się coraz większym motorem napędowym globalnej ekonomii, głównym zadaniem staje się zapewnieniecyberbezpieczeństwa. Angażując liderów z biznesu, rządów, społeczeństwa obywatelskiego, środowisk akademickich i wielu innych sektorów, Centrum Cyberbezpieczeństwa Światowego Forum Ekonomicznego jest liderem uznania cyberbezpieczeństwa jako przewagi konkurencyjnej, tworząc wartość i możliwości dla organizacji publicznych i biznesu.

Dzięki temu partnerstwu Acronis wniesie swój wkład w unikalne podejście docyberbezpieczeństwa, które zapewnia kompleksowe podejście do tego zagadnienia, w celu opracowania innowacji, które rozwiążą przyszłe wyzwania w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego i ochrony przed zagrożeniami. Acronis w szczególny sposób zaangażuje się w projekt Cyber ​​Risk and Corporate Governance, aby pomóc opracować podstawową wiedzę na temat kluczowych zagadnień związanych z cyberbezpieczeństwem, zapewniając jednocześnie wytyczne dotyczące strategii bezpieczeństwa i odporności cybernetycznej.

„W najnowszym globalnym raporcie Forum dotyczącym ryzyka odnotowano, że pięć największych globalnych zagrożeń dotyczyło cyberbezpieczeństwa, w którym cyberataki i kradzież danych należą do najpilniejszych” – twierdzi Założyciel i Dyrektor Generalny Acronis Serguei „SB” Beloussov. „Acronis będąc czołową dostawcą rozwiązań z zakresu cyberbezieczeństwa przedstawia wyjątkowe, bo kompleksowe spojrzenie na wyzwania związane z ochroną przed cyberzagrożeniami, dotyczące wszystkich organizacji. Współpracując z partnerami z WEF, możemy zapewnić, że liderzy biznesowi i przedstawiciele rządów mają odpowiednie narzędzia i struktury potrzebne do spełnienia ich zobowiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa we współczesnym świecie”.

W ramach partnerstwa z WEF, Serguei „SB” Beloussov zabrał głos w czasie dorocznego spotkania Centrum Cyberbezpieczeństwa, które odbyło się w dniach 16-17 listopada 2020 r.

„Cyberbezpieczeństwo jest niezwykle ważne w cyfrowym świecie, gdyż każdego dnia jesteśmy świadkami udanych naruszeń. Acronis w wyjątkowy sposób oferuje platformę cyberbezpieczeństwa, która natywnie integruje pięć warstw ochrony w jedną ofertę: zapobieganie, wykrywanie, reagowanie, odzyskiwanie i kryminalistykę”powiedział René Bonvanie, Prezes Zarządu Acronis. „Robiąc to, Acronis oferuje wysoce efektywne i wydajne podejście do współczesnych wyzwań w zakresie cyberbezpieczeństwa”.

Partnerstwo oznacza również, że liderzy instytucjonalni zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego odniosą korzyści ze strategii i standardów zarządzania, które zostały częściowo opracowane z wykorzystaniem holistycznego podejścia do cyberochrony.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -