Aktualizacja Acronis Cyber Infrastructure: Większe bezpieczeństwo i wydajność urządzeń brzegowych nawet o 50%

- Reklama -

Acronis udostępnił dziś Acronis Cyber ​​Infrastructure 4.0, istotną aktualizację rozwiązania infrastruktury definiowanej programowo. Udostępniając ponad 350 nowych funkcji i ulepszeń, aktualizacja pomaga partnerom Acronis i użytkownikom końcowym w poprawie wydajności i łatwości zarządzania ich infrastrukturą, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo i dostępność danych.

Ponieważ aż 31% firm zgłasza codzienne cyberataki, zaś połowa (50%) jest celem ataków przynajmniej raz w tygodniu, organizacje mogą spotkać kosztowne przestoje i bezpośrednie straty finansowe. Jednak zbyt wiele zespołów IT i dostawców usług zarządzanych (MSP) nadal polega na mozaice starszych rozwiązań, które są drogie, czasochłonne i skomplikowane w utrzymaniu – a brak integracji rozwiązań nadal generuje luki w zabezpieczeniach.

Acronis Cyber ​​Infrastructure to skalowalne, ekonomiczne, wielofunkcyjne i powiązane z przechowywaniem danych rozwiązanie do ochrony przed cyberzagrożeniami. Jest to szybki i uniwersalny element do budowy dowolnego definiowanego programowo centrum danych. Wykorzystuje dowolny sprzęt zgodny z określonymi standardami i łączy obciążenia blokowe, pliki i obiekty pamięci masowej z możliwościami obliczeniowymi i sieciowymi definiowanymi programowo.

„Biorąc pod uwagę szybkość dzisiejszego biznesu, organizacje wymagają bezpieczeństwa, natychmiastowej dostępności i niezawodnej wydajności swojej infrastruktury” powiedział Serguei „SB” Beloussov, założyciel i Dyrektor Wykonawczy firmy Acronis. „Realizując naszą wizję kompleksowego systemu cyberbezpieczeństwa, integracja Acronis Cyber ​​Infrastructure jest kluczowym komponentem dla wielu naszych klientów i partnerów, dlatego ulepszenia, które wprowadziliśmy w ramach tej aktualizacji, są tak istotne”.

Wśród zmian zwiększających wydajność wymienia się kodowanie wymazywania, które poprawia wydajność zapisu i minimalizuje opóźnienie dla warstw hybrydowych i wszystkich warstw pamięci flash do 50%. Podobnie, ulepszenia sieci pamięci masowej zwiększyły wydajność obciążeń wielowątkowych – a losowe odczyty poprawiły się nawet o 40%. Nowa aktualizacja zapewnia również pewność, dostępność, prywatność, autentyczność i bezpieczeństwo (SAPAS) danych, aplikacji i systemów organizacji.

Co nowego w Acronis Cyber Infrastructure 4.0

Do najważniejszych funkcji zawartych w aktualizacji należą:

Ulepszona łatwość zarządzania

Elastyczna rekonfiguracja sieci w klastrze jest dostępna dzięki zautomatyzowanej procedurze, która umożliwia zmiany konfiguracji ról sieciowych lub adresów IP w klastrze.
Dostosowanie replikacji geograficznej S3 na poziomie użytkownika / zasobnika.
Ulepszone monitorowanie usług S3 i NFS.

Ustawienie limitów pamięci dla operacji wejścia / wyjścia na sekundę i przepustowości dla chronionych obciążeń oraz zabezpieczenie stabilności dla parametru wydajności pamięci masowej.

Zwiększona dostępność

Zwiększenie dostępności danych poprzez rozproszenie danych pamięci masowej na nowe domeny awarii: pomieszczenie, rząd szaf i pojedyńczą szafę. Domena awarii definiuje zakres, w którym usługi mogą przestać działać jednocześnie.

Rozszerzona ochrona

Zarządzanie dostępem do replikacji geograficznej S3 jest dostępne dla zasobników z listami kontroli dostępu.

Użytkownicy mogą włączyć dziennik dostępu za pośrednictwem Amazon S3 API i uzyskać szczegółowe informacje o obiektach w swoich zasobnikach.

Rozwiązanie Acronis Cyber ​​Infrastructure jest stosowane w centrach danych Acronis na całym świecie, które obsługują ponad 5000 petabajtów danych z 500.000 firm. Jest to sprawdzona technologia, która umożliwia im budowanie strategii cyberbezpieczeństwa.

Pełny dziennik zmian, w tym wszystkie ulepszenia w Acronis Cyber ​​Infrastructure 4.0, można znaleźć w uwagach do wydania dostępnych tutaj.

Infrastruktura na wybranym urządzeniu

Oprócz działania na standardowym sprzęcie, rozwiązanie Acronis Cyber ​​Infrastructure jest fabrycznie zainstalowane w urządzeniu Acronis Cyber ​​Appliance. Pełna integracja sprzętu i oprogramowania zapewnia zgodność typu plug-and-play, która zapewnia szybkie i bezproblemowe wdrożenia w dowolnej lokalizacji oraz zapewnia bezproblemową obsługę innych rozwiązań do cyberbezpieczeństwa, takich jak Acronis Cyber ​​Protect i Acronis Cyber ​​Cloud.

Oprócz rozszerzenia w wersji 4.0, Acronis Cyber ​​Appliance zapewnia również nowe możliwości, w tym możliwość dodania do istniejącego klastra, który jest wdrażany na innym urządzeniu lub innym sprzęcie. Użytkownicy mogą również przeglądać wszystkie dostępne interfejsy sieciowe i opcje łączności podczas instalacji, dzięki czemu lepiej pasuje do fizycznej infrastruktury sieciowej istniejącego centrum danych.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -