Also upraszcza zarządzanie informacją

- Reklama -

We współpracy z Canon Europe ALSO powiększa Cloud Marketplace o Therefore Online SMB, proste i eleganckie rozwiązanie do zarządzania informacją oparte na chmurze, które ułatwia zapisywanie i przywracanie krytycznych danych i dokumentów. Dzięki nieskomplikowanemu zarządzaniu, które jest łatwe do wdrożenia i jeszcze łatwiejsze w użytkowaniu, Therefore Online SMB pomaga firmom każdej wielkości z wszystkich branż przemysłu w zwiększeniu produktywności i podwyższeniu poziomu bezpieczeństwa i dostępności ich dokumentów.

Therefore jest wstępnie skonfigurowany i może być używany od razu po wyjęciu z pudełka. Pomaga on firmom w szybkim zapisywaniu i przywracaniu informacji krytycznych dla firm przy pomocy bezpiecznego, zorganizowanego systemu. Aby sprostać wymogom mobilności można uzyskać dostęp do dokumentów i edytować je z każdego miejsca przy pomocy kompatybilnego smartfona, tabletu lub komputera osobistego.

Zapełnianie luki pomiędzy fizycznymi produktami a usługami w chmurze jest skutecznym sposobem na oferowanie kompletnych rozwiązań ulepszających doświadczenia klientów. Z radością informujemy, że w tym celu rozszerzamy nasze partnerstwo z firmą Canon, aby włączyć Therefore do platformy ALSO Cloud Marketplace – powiedział Thorlakur Thorgeirsson, Cloud ISV Manager ALSO

Therefore Online SMB jest już dostępny na platformie ALSO Cloud Marketplace.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -