in ,

Also upraszcza zarządzanie informacją

We współpracy z Canon Europe ALSO powiększa Cloud Marketplace o Therefore Online SMB, proste i eleganckie rozwiązanie do zarządzania informacją oparte na chmurze, które ułatwia zapisywanie i przywracanie krytycznych danych i dokumentów. Dzięki nieskomplikowanemu zarządzaniu, które jest łatwe do wdrożenia i jeszcze łatwiejsze w użytkowaniu, Therefore Online SMB pomaga firmom każdej wielkości z wszystkich branż przemysłu w zwiększeniu produktywności i podwyższeniu poziomu bezpieczeństwa i dostępności ich dokumentów.

Therefore jest wstępnie skonfigurowany i może być używany od razu po wyjęciu z pudełka. Pomaga on firmom w szybkim zapisywaniu i przywracaniu informacji krytycznych dla firm przy pomocy bezpiecznego, zorganizowanego systemu. Aby sprostać wymogom mobilności można uzyskać dostęp do dokumentów i edytować je z każdego miejsca przy pomocy kompatybilnego smartfona, tabletu lub komputera osobistego.

Zapełnianie luki pomiędzy fizycznymi produktami a usługami w chmurze jest skutecznym sposobem na oferowanie kompletnych rozwiązań ulepszających doświadczenia klientów. Z radością informujemy, że w tym celu rozszerzamy nasze partnerstwo z firmą Canon, aby włączyć Therefore do platformy ALSO Cloud Marketplace – powiedział Thorlakur Thorgeirsson, Cloud ISV Manager ALSO

Therefore Online SMB jest już dostępny na platformie ALSO Cloud Marketplace.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
timate

Timate – sposób na sprawiedliwe i nieinwazyjne mierzenie czasu pracy

biznes

Regulamin sklepu internetowego jako forma zabezpieczenia biznesu