Arkadiusz Filipowski Prezesem Zarządu OEX E-Business

Izabela Myszkowska
Izabela Myszkowska  - Redaktor Brandsit 2 min czytania

Z dniem 1 marca 2022 roku stanowisko prezesa Zarządu OEX E-Business, spółki specjalizującej się w usługach logistycznych dla eCommerce, objął Arkadiusz Filipowski. Poprzedni prezes Zarządu, Artur Wojtaszek będzie rozwijał własne przedsięwzięcia biznesowe.

Arkadiusz Filipowski posiada ponad 20-letnie doświadczenie managerskie w sektorze usług TSL. Podczas swojej kariery zawodowej odpowiadał za sprzedaż i rozwój biznesu w takich firmach jak DHL Express, Jura Polska i Giraud International Pologne a także DHL Exel Supply Chain i Wincanton Polska. W latach 2012-2022 pełnił funkcję Członka Zarządu oraz Dyrektora Handlowego w PEKAES, gdzie odpowiadał za rozwój sprzedaży usług, relacje z partnerami w Europie i na świecie oraz zarządzał obszarem marketingu i komunikacji. Arkadiusz Filipowski jest absolwentem wielu kierunków biznesowych, między innymi Wielkopolskiej Szkoły Biznesu, Agencji Rozwoju Gospodarczego oraz podyplomowych studiów Executive MBA w Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Logistyka i magazynowanie to obecnie kluczowe usługi w obszarze eCommerce. Dynamicznie rosnący e-handel w Polsce i na świecie a także cyfryzacja i automatyzacja procesów biznesowych to nowe wyzwania, ale także szanse skalowania biznesu. Spółka będzie kontynuowała strategię rozwoju usług międzynarodowych i zwiększania rozpoznawalności na rynkach zagranicznych.powiedział Arkadiusz Filipowski. 

OEX E-Business posiada ugruntowaną pozycję na rynku usług magazynowania i fulfillmentu. Od 2015 roku konsekwentnie rozwija usługi dla klientów biznesowych. Zarządza hubem logistycznym realizując  ponad 2 mln wysyłek rocznie.

Spółka kontynuuje inwestycje w rozwój infrastruktury magazynowej i logistycznej m. in. w antresole niezbędne w procesie obsługi dużego wolumenu kompletowanych przesyłek.

- Reklama -

Złośliwe rozszerzenie ChatGPT kradnie konta na Facebooku – odkrycie zespołu Bitdefender

Zespół Bitdefender niedawno zauważył cyberprzestępców kradnących konta na Facebooku przy użyciu złośliwej wersji legalnego rozszerzenia przeglądarki ChatGPT dostępnego w Chrome

3 min czytania

Komisja Cyfryzacji odrzuciła Lex Pilot

Członkowie Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii na środowym posiedzeniu zdecydowali o odrzuceniu rządowych projektów ustawy Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE)

2 min czytania