Ad image

Arrow Electronics i Synopsys podpisały ogólnoeuropejską umowę dystrybucyjną

Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit

Arrow Electronics podpisał ogólnoeuropejską umowę dystrybucyjną z Synopsys, Inc. w celu udostępnienia szerokiego portfolio rozwiązań do testowania bezpieczeństwa aplikacji (AppSec) Synopsys Software Integrity Group przedstawicielom handlowym w regionie EMEA.

Arrow i Synopsys umożliwią klientom zwiększenie bezpieczeństwa ich oprogramowania poprzez integrację portfolio AppSec Synopsys obejmującego wiodące na rynku rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa. Arrow będzie odsprzedawać i dostarczać wspólne rozwiązania i usługi Synopsys, integrować je z przepływami pracy DevSecOps i wspierać optymalną obsługę klienta. Będzie to również sprzyjać usprawnieniu procesu zaopatrzenia, lepszej kontroli zabezpieczeń, migracji do chmury i projektom transformacji cyfrowej. 

Jako światowy dostawca wiodących technologii i usług, Arrow zapewnia globalny ekosystem kanałów dystrybucji. Sprzedawcy działający w sieci Arrow będą teraz mieli możliwość sprzedaży rozwiązań z portfolio Synopsys, w tym: 

  • Coverity®, oferujące szybkie, dokładne i wysoce skalowalne rozwiązanie z zakresu analizy statycznej kodu, pomagające zespołom ds. rozwoju i bezpieczeństwa rozwiązywać kwestie związane z bezpieczeństwem i jakością na wczesnym etapie cyklu życia oprogramowania, śledzić i zarządzać ryzykiem w obrębie całego portfolio aplikacji oraz zapewniać zgodność ze standardami bezpieczeństwa i kodowania.
  • Black Duck® analiza składu oprogramowania (SCA), która pomaga zespołom zarządzać ryzykiem związanym z bezpieczeństwem, jakością i zgodnością licencyjną, wynikającym ze stosowania kodu open source i kodu stron trzecich w aplikacjach i kontenerach.
  • WhiteHat™ Dynamic, która szybko i dokładnie identyfikuje luki w zabezpieczeniach witryn internetowych i aplikacji, przy zachowaniu skali i elastyczności, których organizacje potrzebują do identyfikacji zagrożeń bezpieczeństwa w obrębie całego portfolio aplikacji.
  • Polaris Software Integrity Platform® , która zapewnia zintegrowane, działające w chmurze rozwiązanie do testowania bezpieczeństwa aplikacji, zoptymalizowane pod kątem potrzeb zespołów programistycznych i DevSecOps, z funkcjami analizy dynamicznej i analizy składu oprogramowania w modelu SaaS (Software as a Service) 
  • Code Dx, integrująca wyniki testów bezpieczeństwa aplikacji w scentralizowanej lokalizacji i automatyzująca najbardziej czasochłonne zadania, aby przyspieszyć testowanie i działania naprawcze.
  • Defensics®, oferująca kompleksowy, wszechstronny i zautomatyzowany fuzzer typu “czarna skrzynka”, który umożliwia organizacjom skuteczne wykrywanie i naprawianie słabych punktów oprogramowania.
  • Seeker® interaktywne testowanie bezpieczeństwa aplikacji, które pomaga zespołom zautomatyzować testowanie bezpieczeństwa sieci w obrębie procesów DevOps.
  • Code Sight™ Analiza oparta na IDE, która umożliwia przeprowadzenie analizy statycznej i SCA wraz z wytycznymi naprawczymi w celu wyeliminowania zidentyfikowanych luk w czasie rzeczywistym, podczas gdy programiści wykonują działania kodujące.

„Rozszerzenie zakresu naszej współpracy z Arrow jest ważnym kamieniem milowym, który pomoże zwiększyć zasięg Synopsys Software Integrity Group na rynku EMEA. Rozszerzenie naszej działalności za pośrednictwem tego kanału jest jednym z naszych głównych priorytetów strategicznych. Umowa z Arrow sygnalizuje stały wzrost i dynamikę, których oczekujemy dzięki dalszemu rozwojowi naszych światowej klasy rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa aplikacji za pośrednictwem kanału”.

mówi Tom Herrmann, wiceprezes ds. globalnych kanałów i współpracy w Synopsys Software Integrity Group.

„Połączenie tak wszechstronnego wachlarza rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa aplikacji firmy Synopsys z zasięgiem działalności firmy Arrow na rynku EMEA zapewnia partnerom handlowym solidne portfolio rozwiązań spełniających ich potrzeby. Bazując na naszych silnych relacjach z Synopsys w Ameryce Północnej, cieszę się, że mogę wspierać organizację w dalszym rozwijaniu i pogłębianiu relacji z partnerami handlowymi w regionie EMEA”.

Alexis Brabant, wiceprezes ds. sprzedaży w Arrow Enterprise Computing Solutions w regionie EMEA (na zdjęciu)
SOURCES:Arrow
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *