Brytyjska Endava obsadza country managera w Polsce. To zapowiedź rozwoju firmy nad Wisłą?

Brytyjska Endava obsadza country managera w Polsce. To zapowiedź rozwoju firmy nad Wisłą?

Endava, brytyjska firma IT,  ogłosiła powołanie Country Managera w Polsce. Został nim Paweł Jankowski, który wcześniej pełnił stanowisko Delivery Unit Managera odpowiedzialnego za biura firmy w Warszawie i Łodzi.

Paweł Jankowski ma bogate doświadczenie w branży technologicznej oraz udokumentowane osiągnięcia z zakresu budowania i prowadzenia silnych zespołów, a także w obszarze realizacji złożonych projektów dla klientów na całym świecie.

Swoją karierę rozpoczął od tworzenia aplikacji na urządzenia mobilne. Po kilku latach awansował na stanowisko team leadera, które było początkiem jego kariery managerskiej.  Swoje umiejętności kierownicze w zarządzaniu projektami, obsłudze klienta czy dostarczaniu rozwiązań, miał możliwość rozwijać doradzając globalnym markom z branż takich jak mobile, telekomunikacja czy motoryzacja.

Na stanowisku Country Managera, które objął 1 lipca, Paweł Jankowski będzie odpowiedzialny za rozwój polskich biur Endavy, w zgodzie z globalną strategią firmy.  Na liście jego priorytetów znajdzie się także budowanie elastycznych i skalowalnych struktur organizacji, zapewnienie wysokiej jakości usług oraz utrzymanie kultury pracy i dbanie o wartości wyznawane w Endavie. Do jego obowiązków będzie należeć również wsparcie pozycjonowania firmy w Polsce jako pracodawcy pierwszego wyboru, czyli miejsca, w którym uzdolnieni specjaliści mogą budować swoją karierę w atmosferze wsparcia, współpracy oraz wzajemnego szacunku.

Popularne

Trend 24h

więcej publikacji

od naszych partnerów