Co zrobić ze starym autem? I jak odzyskać część kosztów z jego eksploatacji

Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit
2 min

Posiadasz stary samochód i nie wiesz jak się go pozbyć? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Ostatnia droga Twojego samochodu

W momencie, w którym przychodzi nam wymieniać auto na nowe, bardzo często powstaje pytanie “co mamy zrobić z poprzednikiem?”.

Poszukiwanie najwłaściwszej z dróg

Najprostszym rozwiązaniem podówczas formalnie wydaje się być sprzedaż – lecz nie każdy model nadaje się do tego, by zarabiać na nim jakiekolwiek pieniądze. Nasze dawne samochody często okazują się nieco nazbyt zniszczone i zużyte pod tym kątem – nie wspominając już o tych, których czas naprawdę dawno temu już minął i od wielu lat są po prostu przestarzałe. Jako takie wszak nie znajdą odbiorcy innego niż kolekcjoner dawnych modeli, lecz takich bynajmniej nie ma na pęczki. Jedynym wyjściem wydaje się być niestety kasacja – chociaż tutaj również należy przeprowadzić szeroko zakrojone poszukiwania.

Jak szukać, by odnaleźć?

Ich finisz jednak znajduje się bardzo często tuż pod nosem. Wystarczy jedynie odpowiednio użyć przeglądarki internetowej, wyszukując chociażby hasła pokroju “skup aut Szczecin“, “szrot Szczecin” czy też “złomowanie aut Szczecin”. Na wyciągnięcie ręki – bazując niezmiennie na przykładzie szczecińskim – otrzymamy podówczas kontakt do doświadczonej firmy Autokasacja JG Moto.

Zlokalizowana w Redlinie ekipa fachowców z niemal dekadą działalności na koncie (licząc lata pod tą nazwą) zapewnia jakościowe usługi typu autoserwis, oferując także możliwość korzystnego sprzedania auta bądź jego ewentualnej kasacji. Wszelkie dane znajdują się pod internetową latarnią – dokładnie tam, gdzie zazwyczaj jest najciemniej.

Jesteśmy w stanie przyjechać po Twój niesprawny samochód, nie przejmuj się więc jeżeli nie możesz go do nas dostarczyć. Jeżeli chodzi o kontakt z naszą firmą to wszystkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zadzwoń już teraz i umów się już na spotkanie. Nie czekaj więc dłużej i skorzystaj z naszych ofert szrotu!

Artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *