Druk plakatów

Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit

Plakaty, w zależności od rozmiaru i projektu mogą pełnić wiele funkcji. Wielkoformatowe sprawdzają się nie tylko jako element wystroju – mogą być skutecznym nośnikiem informacji, szczególnie tam, gdzie konieczna jest do tego duża przestrzeń. Informowanie za pomocą plakatu o określonym wydarzeniu, evencie czy spotkaniu to już tradycja i wciąż jest ono tak samo skuteczne.

Tradycyjne plakaty świetnie sprawdzają się jako informacja o wydarzeniu czy narzędzie bezpośredniej promocji. Jednak warto rozważyć również uzupełnienie treści z plakatu o inne nośniki – np. ulotki czy foldery. To szczególnie ważne, aby kompleksowo podchodzić do kampanii promocyjnych czy do prezentacji informacji o wydarzeniu, dzięki temu mamy pewność, że dotarcie do klienta będzie skuteczne. Najwyższej jakości druk i doskonały efekt stanowią najlepszą reklamę. Plakaty mogą również pełnić funkcję dekoracyjną, co szczególnie ważne w galeriach, kawiarniach i innych punktach gastronomicznych.

Rodzaje plakatów

W JKB Print oferujemy druk najwyższej jakości plakatów według projektu klienta. Oferujemy standardowe rozmiary dostępnych plakatów – A0, A1, A2 czy A3, jak i klasyfikacji B. Dzięki temu łatwo dopasować format do własnych potrzeb. W zależności od parametrów oraz nakładu wybieramy najlepszą technologię druku, która kształtuje również czas realizacji oraz cenę.

Plakaty mogą być zadrukowane jednostronnie lub dwustronnie. Plakaty jednostronne będą idealne dla prezentacji projektu na ścianach czy w jednostronnych nośnikach. Z kolei dwustronne świetnie pełnią swoją rolę np. w przeszklonych standach, podświetlonych wiatach przystanków itd. Plakaty wielkoformatowe wymagają odpowiedniego przygotowania, projekt musi być dostosowany do pożądanego formatu, ponieważ większa powierzchnia wymaga bezwzględnie najlepszej jakości.

Złożenie zamówienia na druk plakatów

Aby złożyć zamówienie na plakaty z naszej oferty konieczny jest kontakt online z naszymi specjalistami. Jako drukarnia online możemy gwarantować, że całość zamówienia przebiegnie sprawnie i taniej, niż przy zamówieniach, które wymagają obecności klienta. Przy przekazaniu zamówienia konieczne jest określenie nakładu, rodzaju papieru oraz wybranego projektu, przygotowanego we właściwy sposób. Wówczas informujemy o ostatecznej cenie, czasie realizacji i innych istotnych dla realizacji zlecenia na druk plakatów.

Artykuł sponsorowany