- Reklama -

eobuwie: 10% ze sprzedaży kolekcji Eva Longoria na walkę z koronawirusem 

Zobacz

- Reklama -

Eobuwie.pl regularnie dostarcza niezbędne środki higieniczne do Uniwersyteckiego Szpitala w Zielonej Górze, a teraz na konto lecznicy przekaże 10% ze sprzedaży wszystkich produktów z kolekcji Eva Longoria, dostępnych na eobuwie.pl i Modivo. Akcja, w którą popularna aktorka zaangażowała się osobiście, potrwa do 5 kwietnia 2020 r.

W związku z narastającym zagrożeniem epidemicznym, zielonogórski szpital musi przygotować się na każdy scenariusz. Eobuwie.pl co tydzień dostarcza z własnych zasobów niezbędne materiały higieniczne: maseczki, rękawiczki jednorazowe, mydła antybakteryjne, płyny do dezynfekcji.

Każda forma wsparcia ma znaczenie, bo przełoży się na konkretną liczbę podstawowych narzędzi, w jakie wyposażeni zostaną lekarze i ratownicy medyczni. A to przecież oni są na pierwszej linii frontu w walce o ludzkie życie. Dlatego, by jeszcze aktywniej zaangażować się w przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się epidemii, firma pozyskała wyjątkowego sojusznika – to sama Eva Longoria.

Popularna aktorka, a na co dzień również aktywistka społeczna i mama, błyskawicznie zadeklarowała wsparcie dla inicjatywy. W mediach społecznościowych można obejrzeć film, w którym zachęca do udziału w akcji.

Do 5 kwietnia 2020 r. 10% ze sprzedaży wszystkich produktów z kolekcji gwiazdy, dostępnych wyłącznie na eobuwie.pl i Modivo, przekazanych zostanie na konto Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze!
W wiosennej kolekcji marki Eva Longoria dostępnych będzie ponad 130 różnych modeli butów, z których już ponad 60 można kupić online. Kolejne sukcesywnie będą prezentowane na eobuwie.pl i Modivo.

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -