HP rozszerza portfolio najsmuklejszych laptopów

TechnologiaHP rozszerza portfolio najsmuklejszych laptopów

HP przedstawiła najnowsze urządzenia klasy Premium w postaci kolejnej generacji laptopów HP Spectre 13 oraz HP Spectre x360. Nowe produkty, wyposażone w procesory najnowszej generacji, oferujące dłuższy czas pracy na baterii oraz znakomite ekrany w smuklejszych, ostro zarysowanych obudowach są najnowszym elementem serii, które napędzają wzrost HP na rynku komputerów PC klasy Premium.

Drugiej generacji Spectre 13 – najsmuklejszy na świecie laptop z ekranem dotykowym – pozwala użytkownikom pracować bez ograniczeń oraz cieszyć się lepszej jakości dźwiękiem oraz rozrywką na ekranie 4K. Ponadto, urządzenie pracuje w oparciu o czterordzeniowy procesor Intel® Core™ 8. generacji.

HP Spectre 13

Zdobywca wielu nagród, HP Spectre x360, zapewnia najdłuższy na świecie czas pracy na baterii spośród czterordzeniowych laptopów 2w1, a to wszystko bez uszczerbku na nienagannej stylistyce i wytrzymałości, przy jednoczesnej poprawie zabezpieczeń dzięki opcjonalnej funkcji HP Sure View.

HP dostarcza najsmuklejsze na świecie laptopy z ekranami dotykowymi, ustanawiając jednocześnie nowe standardy branżowe w dziedzinie czasu pracy na zasilaniu bateryjnym, bezpieczeństwa oraz wzornictwa. […] Linia naszych produktów Spectre definiuje na nowo segment komputerów osobistych klasy Premium, zapewniając wrażenia z użytkowania, które inspirują oraz dają możliwości wprowadzania w życie niesamowitych pomysłów. – Anne-Sophie Hadberg, Head of Consumer Personal Systems EMEA, HP Inc

HP Spectre x360 13

Niesamowicie smukły HP Spectre 13 to w szczególności:

 • Wzornictwo klasy Premium: zbudowany z aluminium obrabianego w maszynach CNC oraz włókna węglowego, Spectre 13 oferowany jest w kolorze Ceramicznej Bieli z Jasnozłotymi akcentami. Posiada również mikro-krawędziowe ramki okalające ekran o rozdzielczości do 4K, chroniony szkłem Corning® Gorilla® Glass NBT.
 • Wrażenia sensoryczne: głośniki są umieszczone powyżej pełnowymiarowej, podświetlanej klawiatury, aby zapewnić czysty i wyraźny dźwięk oraz komfort pisania.
 • Zbudowany z myślą o produktywności: wysoka wydajność osiągana jest dzięki najnowszym procesorom Intel® Core™ i5 oraz i7 8. generacji, ale również ilości miejsca na przechowywanie treści, które zapewnia nawet 1TB dysk SSD PCIe oraz wielozadaniowości, na którą pozwala do 16 GB pamięci LPDDR3.
 • Mocniejszy akumulator: do 11,5 godziny pracy oraz możliwość naładowania baterii do poziomu 50 procent w ciągu 30 minut dzięki technologii HP Fast Charge.

HP Spectre x360

HP niezmiennie przewyższa moje oczekiwania, dostarczając imponujące laptopy klasy Premium, oferujące ważne dla klientów cechy takie, jak wydajność, wzornictwo oraz czas pracy na baterii. […] Najnowsze laptopy Spectre po raz kolejny pokazują, jak ta firma potrafi znajdować nowe i ekscytujące sposoby na podkręcenie tempa na rynku komputerów osobistych klasy Premium. –Patrick Moorhead, President & Principal Analyst, Moor Insights & Strategy

Nowa wersja laptopa 2w1 HP Spectre x360 to przede wszystkim:

 • Udoskonalone wzornictwo: tworzona i obrabiana maszynami CNC obudowa z aluminium, cechuje się mocnymi załamaniami i oferowana jest w kolorze Naturalnego Srebra i Ciemnego Popielatego Srebra z Miedzianymi akcentami.
 • Świetnej jakości ekran: zapewniające niesamowite wrażenia wizualne ekrany o przekątnej 13 cali i rozdzielczości do 4K okala mikro-krawędziowa ramka, z wytrzymałym szkłem Corning® Gorilla® Glass NBT.
 • Smukły, lecz potężny: użytkownicy będą zachwyceni zoptymalizowanym odprowadzaniem ciepła, wydajnością zapewnianą przez najnowsze procesory Intel® Core™ i5 oraz i7 8. generacji, maksymalnie 16 GB pamięci LPDDR3 oraz opcjami rozbudowanej przestrzeni dyskowej (maksymalnie 1TB dysk SSD PCIe) na przechowywanie swoich prac, cennych wspomnień oraz rozrywki.
 • Bezpieczeństwo i łatwość użytkowania: funkcje zabezpieczające obejmują czytnik linii papilarnych znajdujący się z boku obudowy,­­ co zapewnia łatwiejszy dostęp do niego. Opcjonalnie zintegrowana funkcja HP Sure View dla wersji z ekranem Full HD (tylko w kolorze Naturalnego Srebra), po jej aktywacji znacząco maleją kąty widzenia ekranu, funkcja uruchamiana zaledwie jednym przyciskiem na klawiaturze. Kamera na podczerwień HP Wide Vision FHD IR, pozwalającą logować się poprzez rozpoznawanie twarzy.
 • Uniwersalne płótno: rysik z certyfikatem Windows Ink  pozwala na bardziej naturalne rysowanie i pisanie oraz jednoczesne korzystanie z rysika i dotyku. Przy przechylaniu jest wrażliwy na nacisk, co pozwala na precyzyjne pisanie odręczne w dowolnym trybie działania. Pod rysikiem znajduje się zintegrowany akumulator ładowany przez złącze USB-C™. 15 sekund ładowania w ten sposób daje użytkownikowi możliwość pracy do 198 minut.

HP Spectre 13

Ceny i dostępność Spectre11

 • Laptop HP Spectre 13 będzie dostępny w obszarze EMEA w listopadzie, w cenach od 5899 zł
 • HP Spectre x360 będzie dostępny w obszarze EMEA również w listopadzie 2017 roku, w cenach od 5499 zł

Sztuczna inteligencja podpowiada: