- Reklama -

HPE finalizuje przejęcie Silver Peak

Zobacz

- Reklama -

HPE oficjalnie zakończyło przejęcie 925 mln USD (1,4 mld NZ) specjalistycznej firmy SD-WAN Silver Peak.

Silver Peak stanie się teraz częścią Aruby (HPE). Przejęcie wzmocni platformę Aruba ESP (Edge Services Platform), pomagając przyspieszyć transformację chmury przedsiębiorstwom dzięki kompleksowemu rozwiązaniu sieciowemu typu „edge to Cloud”, obejmującym wszystkie aspekty przewodowej, bezprzewodowej sieci lokalnej (LAN) i sieci rozległej (WAN).

„Uzbrojeni w kompleksowe portfolio SD-WAN z dodatkiem Silver Peak, przyspieszymy dostarczanie prawdziwie rozproszonego modelu chmury i środowiska chmury dla wszystkich aplikacji i danych, gdziekolwiek się znajdują”.powiedział Antonio Neri, prezes i dyrektor generalny HPE. 

„Jestem bardzo podekscytowany powitaniem zespołu Silver Peak w rodzinie Aruba”powiedział Keerti Melkote, prezes Intelligent Edge w Hewlett Packard Enterprise i założyciel Aruba Networks. „W związku z ewoluującym charakterem hybrydowego miejsca pracy przedsiębiorstwa chcą rozszerzyć łączność na lokalizacje oddziałów i zapewnić bezpieczne środowisko pracy w domu. Łącząc zaawansowaną technologię SD-WAN Silver Peak z rozwiązaniami SD-Branch firmy Aruba i rozwiązaniami dla pracowników zdalnych, klienci mogą uprościć wdrażanie oddziałów i sieci WAN, aby wzmocnić zdalną siłę roboczą, umożliwić rozproszone przedsiębiorstwa połączone z chmurą i przekształcić operacje biznesowe bez kompromisów. ”

W ramach przejęcia założyciel i dyrektor generalny Silver Peak, David Hughes, dołączy do HPE jako starszy wiceprezes ds. Sieci WAN na Arubie.

„Z niecierpliwością czekam na możliwość kierowania nową jednostką biznesową WAN w Arubie i przyspieszenie inicjatyw naszych klientów w zakresie transformacji edge to Cloud” – powiedział David Hughes, założyciel Silver Peak i starszy wiceprezes ds. Sieci WAN na Arubie.Transformacja cyfrowa, architektury IT oparte na chmurze i potrzeba wspierania mobilnej siły roboczej z dowolnego miejsca skłaniają przedsiębiorstwa do ponownego przemyślenia brzegów sieci. Połączenie Silver Peak i Aruby w wyjątkowy sposób pozwoli klientom zrealizować pełną transformacyjną obietnicę tych megatrendów IT ”. 

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -