in

Inteligentne słuchawki Sennheisera dla użytkowników iPhonów i iPadów

Inteligentny zestaw słuchawkowy Sennheiser Ambeo Smart Headset, nagrywający trójwymiarowy dźwięk, jest już dostępny w Polsce. Słuchawki, wyposażone w wysokiej jakości mikrofony, umożliwiają zapisywanie dźwięku w dokładnie taki sposób, w jaki słyszy go nagrywający. Ambeo Smart Headset jest w pełni kompatybilny niestety tylko z urządzeniami mobilnymi z systemem iOS.

Ambeo Smart Headset to pierwszy na świecie intuicyjny, kompaktowy i mobilny zestaw do nagrywania dźwięku 3D. Słuchawki są wyposażone w wielokierunkowe mikrofony, które wychwytują dźwięki otoczenia w taki sam sposób, jak ludzkie uszy, dzięki czemu są idealnym narzędziem dla każdego, kto chce tworzyć wideo z niesamowicie realistycznym dźwiękiem.

Ambeo Smart Headset

Idealne uzupełnienie urządzeń z iOS

Pełna kompatybilność między zestawem słuchawkowym, a produktami firmy Apple jest możliwa dzięki zastosowaniu certyfikowanego złącza Lighting. Pozwala to na tworzenie znakomitych materiałów z trójwymiarową fonią przy użyciu takich urządzeń, jak iPhone lub iPad. Poza wiernym i klarownym brzmieniem nagrań, słcuahwki oferują użytkownikom wszystkie funkcje inteligentnego zestawu słuchawkowego, takie jak odbieranie połączeń czy sterowanie głosem.

Rejestracja dźwięku takiego, jakim on jest

Aby nagrać trójwymiarowy dźwięk należy użyć Ambeo Smart Headset podczas korzystania ze standardowej aplikacji Camera App, dostępnej w systemach iOS. Doskonała współpraca zestawu z oprogramowaniem umożliwi uwiecznienie przestrzennego brzmienia zarówno podczas nagrywania spokojnych dźwięków otoczenia w trakcie wycieczki, jak i dynamicznych występów muzycznych. Nagrany w ten sposób dźwięk można odtworzyć za pomocą dowolnych słuchawek stereo, dzięki czemu oglądający odnosi wrażenie bycia w samym centrum wydarzeń, niezależnie od miejsca nagrania. Zestaw słuchawkowy współpracuje również z innymi aplikacjami nagrywającymi dźwięk stereo.

Balans między muzyką a otoczeniem

Wbudowane mikrofony zapewniają wykorzystanie funkcji odsłuchu transparentnego, polegającego na zachowaniu optymalnego balansu między dźwiękami z otoczenia, a muzyką. Ambeo Smart Headset jest idealnym rozwiązaniem dla fanów aktywności fizycznych, a także wszystkich, którzy chcą słyszeć to, co dzieje się dookoła, bez konieczności zdejmowania słuchawek. Zestaw umożliwia również całkowite wyciszenie otoczenia dzięki opcji aktywnego tłumienie hałasu.

Ambeo Smart Headset

Przyjemność z czystego brzmienia

Dzięki współpracy firm Sennheiser i Apogee Ambeo Smart Headset dostarcza wrażeń odsłuchowych w czasie odtwarzania ulubionych utworów lub filmów. Technologia niemieckiego producenta została wzbogacona o najwyższej jakości konwerter analogowo-cyfrowy oraz przedwzmacniacz mikrofonowy Apogee, aby wiernie przetworzyć każdy szczegół dźwiękowy.

Czarna wersja słuchawek w salonach Apple

Ambeo Smart Headset w czarnej stylistyce jest dostępny w sprzedaży na wyłączność na stronie apple.com, a także w sklepach stacjonarnych Apple na terenie Europy w cenie 299 euro.

Słuchawki są warte niemało. Biała wersja kolorystyczna jest dostępna na stronie sennheiser.pl w cenie 1299 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
gaming

Gaming – Jak stać się lepszym graczem i wykorzystać swój potencjał?

apple

Wyciek w Apple – część kodu iOS była dostępna w sieci