Kontel zostaje dystrybutorem produktów Sharp

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska  - Redaktor prowadzący Brandsit 2 min czytania

Sharp Electronics CEE ogłosił współpracę z firmą Kontel, doświadczonym dystrybutorem rozwiązań telekomunikacyjnych i audio-video.

Dzięki podpisaniu umowy Kontel zyskał status autoryzowanego dystrybutora rozwiązań Visual Solutions Sharp. Na jej podstawie obydwie firmy będą mogły oferować klientom biznesowym zintegrowane i kompleksowe rozwiązania AV (m.in. systemy konferencyjne, wideokonferencyjne, digital signage i inne).

Firma Sharp Electronics jest producentem profesjonalnych i nowoczesnych monitorów instalacyjnych, wykorzystywanych m.in. jako wyposażenie sal konferencyjnych czy służących do budowy systemów DS. Ponadto w ofercie posiada zintegrowane, kompleksowe rozwiązania dla biur i urzędów (My Integrated Office) oraz środowisk edukacyjnych (Sharp Optimised University). Oferowane przez Sharp urządzenia i usługi, szyte na miarę indywidualnych potrzeb klientów, oparte są na najnowszych, innowacyjnych technologiach.

Konsekwentnie uzupełniamy naszą ofertę dystrybucyjną rozwiązań do wideokonferencji i współpracy zdalnej. Monitory zawsze były ważnym jej elementem. Podpisana umowa na dystrybucję monitorów Sharp pozwoli partnerom wybrać kompletne zestawy audio-wideo z monitorami Sharp na konkurencyjnym, dystrybucyjnym poziomie cen, dopasowane do niemal każdej sali konferencyjnej i spełniających oczekiwania klienta. Oferta Sharp jest już dostępna na naszej platformie B2B dla resellerów pod adresem www.kontel.net. Cieszę się, że będziemy mogli bliżej współpracować z zespołem Sharp i wspólnie budować rynek profesjonalnych monitorów w Polsce – powiedział Andrzej Wiśniewski, Dyrektor ds. Rozwoju, Kontel.

Kontel jest importerem i dystrybutorem rozwiązań telekomunikacyjnych, świadczącym usługi konsultingowe, projektowe oraz serwisowe. Specjalizuje się we wdrażaniu profesjonalnych rozwiązań audio-wideo (takich jak np. wideokonferencje, telekonferencje, nagłośnienie sal konferencyjnych). Posiada w swojej ofercie urządzenia takich marek, jak Yealink, Clearone, Polycom, Konftel, Plantronics, Alcatel czy kamer IT. Kontel jest dostawcą rozwiązań dla administracji publicznej, edukacji, banków, operatorów telekomunikacyjnych, retailu, służby zdrowia oraz logistyki.

Skomentuj
- Reklama -

Szef MAEA: hydroelektrownie są kluczowe dla bezpieczeństwa Zaporoskiej Elektrowni Atomowej

Dnieprzańska Elektrownia Wodna jest kluczową częścią systemu, który zapewnia bezpieczeństwo Zaporoskiej Elektrowni Atomowej; spotkałem się z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim,

3 min czytania

Nowa edycja “Mój prąd”. Kolejne dofinansowania do pomp ciepła

Od 4,4 tys. zł do 28 tys. zł mogą wynieść dopłaty do pomp ciepła w piątej odsłonie programu "Mój prąd";

5 min czytania

Kryzys energetyczny stawia sektor IT pod ścianą: jak firmy radzi sobie z kosztami energii?

Za energię więcej płacą nie tylko odbiorcy indywidualni. Blady strach padł również na firmy, które muszą podwyższać koszty swoich usług.

8 min czytania