Lenovo powiększa ofertę chmurową ThinkAgile

- Reklama -

Lenovo Data Center Group powiększa swoją ofertę ThinkAgile. Innowacyjne rozwiązanie Lenovo jest przeznaczone dla klientów, którzy potrzebują elastyczności chmury publicznej, a jednocześnie bezpieczeństwa chmury prywatnej.

Firmy Lenovo i Cloudistics opracowały komponowalną platformę chmurową ThinkAgile CP Series. Ta „chmura w pudełku” zapewnia klientom pełną wygodę i łatwość korzystania z publicznego środowiska chmurowego za zaporą ich własnego centrum danych.

Lenovo ThinkAgile CP Series to kompletna oferta chmury, którą można łatwo i centralnie zarządzać z dowolnego miejsca za pośrednictwem portalu SaaS.

ThinkAgile CP Series wyróżnia się w pełni zintegrowanymi funkcjami wysokiej dostępności, tworzenia kopii zapasowych, zdalnej replikacji, pomiaru wykorzystania, pomocy na żywo oraz wielowarstwowych zabezpieczeń dla wielu dzierżawców. Klienci mogą korzystać ze sklepu ze specjalnie dobranymi aplikacjami (i dodawać do niego własne), co przyspiesza wdrożenie i ułatwia skalowanie osobnych jednostek mocy obliczeniowej i pamięci masowej. Lenovo ThinkAgile CP Series to propozycja dla średnich i dużych firm, które chcą stosować metodykę Agile w prywatnym ekosystemie chmury.

Platforma Lenovo ThinkAgile CP Series jest dostępna u przedstawicieli i partnerów handlowych Lenovo oraz Cloudistics. Okresy próbne u klientów oraz testy słuszności koncepcji rozpoczną się w Ameryce Północnej i Europie w sierpniu 2018 roku, a pełna dostępność na świecie jest planowana jeszcze w tym roku.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -