Lenovo wprowadza przełomowe rozwiązania dla AI i edge computing

Natalia Zębacka - Redaktor Brandsit

Lenovo oferuje ponad 150 standardowych rozwiązań oraz skalowalny model IaaS, co sprawia, że usługi są kompleksowe, a koszty przewidywalne dla klientów. Model płatności na miejscu, oparty na rzeczywistym zużyciu, sprawia, że infrastruktura brzegowa jest przystępna cenowo.

Potężny serwer brzegowy

Lenovo wprowadza również ThinkEdge SE455 V3, nowy, potężny serwer brzegowy, który ma na celu ułatwienie zdalnego wsparcia dla ciężkich procesów AI. Działa on na procesorze z nowej serii EPYC 8004 i jest zbudowany z myślą o przetwarzaniu wszystkich danych w centrach danych.

Partnerstwa i współpraca

Lenovo kontynuuje swoje trwałe partnerstwa z firmami takimi jak AMD, Intel, NVIDIA i Qualcomm, aby zapewnić nowe rozwiązania dla wielu kwestii związanych ze sztuczną inteligencją w różnych sektorach. Współpraca ta jest kluczowa dla rozwoju innowacyjnych technologii i rozwiązań, które mogą przynieść korzyści różnym branżom.

Oprócz powyższych premier, Lenovo prezentuje również innowacyjny monitor z efektami 3D oraz aktualizuje swój pakiet bezpieczeństwa z CyberArk Endpoint Privilege Manager.

Lenovo, dzięki nowym produktom i usługom, może przyczynić się do przyspieszenia adaptacji tych technologii przez firmy na całym świecie, co może mieć pozytywny wpływ na rozwój całego sektora technologicznego.