Magdalena Jablońska prezesem Zarządu OEX24.com, z Grupy OEX

Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit
2 min

Magdalena Jabłońska posiada ponad 20 letnie doświadczenie i szerokie kompetencje w branży internetowej. Uczestniczyła  we wszystkich etapach transformacji cyfrowej w Polsce, w tym rozwoju rynku e-commerce. Od 18 lat pełniła funkcje menedżerskie; m.in. Advertising Revenue Director  w dziale e-commerce Allegro, członka zarządu i dyrektora sprzedaży specjalnej w Media Impact Polska w Grupie Onet. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie oraz Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Szczecińskiego.

Handel przeżywa obecnie gwałtowne zmiany, a niektóre z nich, takie jak upowszechnienie zakupów online prawdopodobnie będą trwałe.  W czasie pandemii obserwujemy zwiększoną liczbę operacji w naszym centrum logistycznym. Wiele firm, żeby kontynuować działalność pomimo ograniczeń w handlu w sklepach stacjonarnych, rozwija kanał eCommerce lub przenosi sprzedaż do Internetu. Chcemy dynamicznie rozwijać projekty i kompetencje w Grupie OEX w tym obszarze, dlatego poszerzyliśmy zespół osób zarządzających.powiedział Jerzy Motz, Prezes Zarządu Grupy OEX

Platforma OEX24 , która od ponad roku działa na polskim rynku z powodzeniem  odpowiada na potrzeby  klientów.  Jest również jednym z łatwiejszych i kompleksowych sposobów ekspansji zagranicznej. Wspiera budowanie świadomości i zasięgu marek na rynku krajowym i zagranicznym. Jestem przekonana,  że wraz z rozwojem rynku w obszarze e-commerce platforma będzie rozwijała się równie dynamicznie.powiedziała Magdalena Jabłońska, Prezes Zarządu OEX24.com

Artur Wojtaszek, dotychczasowy prezes Zarządu OEX24.com, skoncentruje się na rozwoju usług logistyki dla eCommerce i innych projektów realizowanych przez spółkę OEX E-business, której jest Prezesem Zarządu.

OEX24.com to marketplace stworzony z myślą o digitalizacji handlu B2B. Platforma została uruchomiona w lutym 2019,  a technologia zastosowana w tym rozwiązaniu była zaprojektowana w spółce Divante, z Grupy OEX. Dodatkową wartością platformy jest wsparcie dla wszystkich operacji, łącznie z logistyką, obsługą prawną, podatkową i celną.