Medallia stawia na rozwój polskiego zespołu

Udostępnij

Firma Medallia rozbudowuje lokalny zespół ekspertów. Współpracę z firmą rozpoczęli Ewelina Ciach oraz Tomasz Korczyński.

Medallia specjalizuje się w CX (Customer Experience), czyli tworzeniu pozytywnych wrażeń konsumentów oraz pracowników (EX – Employee Experience). Umacnianie pozycji organizacji w tym obszarze na polskim rynku stworzyło potrzebę rozwoju lokalnego zespołu firmy Medallia, który będzie wspierał rodzimy biznes w budowaniu pozytywnych wrażeń.

Ewelina Ciach jest jedną z nowych osób, które zasiliły szeregi firmy Medallia na rynku polskim. Z początkiem roku objęła stanowisko Senior Solution Consultant na region Europy Środkowo- Wschodniej. Jest ekspertem w obszarze optymalizacji ścieżek klienta i innowacyjnych modeli biznesowych oraz marketingu cyfrowego i e-commerce. Ewelina swoje 15-letnie doświadczenie zawodowe zdobyła, przeprowadzając transformacje Customer Experience w branży bankowej, telekomunikacyjnej, CPG i retail oraz healthcare, pracując dla międzynarodowych firm, takich jak IBM Polska, SAP Customer Experience czy Roche.

Kolejnym kluczowym członkiem polskiego zespołu jest Tomasz Korczyński, który w lutym br. dołączył do firmy jako Sales Sprzedaży odpowiedzialny za rynek Polski. Będzie zajmował się nadzorowaniem działań i procesów sprzedaży, pozyskiwaniem nowych klientów oraz monitorowaniem rynku i działań konkurencji w tym zakresie. Tomasz zdobył dotychczasowe doświadczenie podczas pracy z globalnymi i lokalnymi organizacjami, takimi jak Oracle czy SAS, którzy za cel stawiali poprawę jakości wrażeń konsumentów przy wykorzystaniu innowacyjnych narzędzi.

Źródło:Medallia

Zobacz

W atmosferze przybywa helu

Precyzyjne pomiary pokazały, że od kilku dekad ziemska atmosfera zawiera coraz więcej helu, który pochodzi ze spalania paliw kopalnych. Ten gaz nie wpływa na efekt cieplarniany, ale jego stężenie może wskazywać na poziom globalnego użycia paliw.

Morawiecki: Polska nie zmienia stanowiska wobec minimalnego opodatkowania korporacji

Polska nie zmienia stanowiska wobec projektu globalnego, minimalnego podatku CIT - oświadczył premier Mateusz Morawiecki we wtorek. Jak wyjaśnił, Polska domaga się, aby obie części propozycji, tzw. filary były częścią jednego pakietu.

W najbliższym czasie można oczekiwać dalszych wzrostów cen paliw na stacjach – e-petrol

W najbliższym czasie można oczekiwać dalszych wzrostów cen paliw na stacjach benzynowych - wynika z raportu analityków e-petrol.

UOKiK wszczął postępowania wyjaśniające wobec 17 banków ws. spłat kredytów hipotecznych

Prezes UOKiK wszczął postępowania wyjaśniające wobec 17 banków dotyczące praktyk oraz zapisów wzorców umów w tym zakresie stosowanych; Urząd sprawdza, czy i jak banki rozliczają się z konsumentami, którzy przed terminem spłacą w całości lub nadpłacą kredyt hipoteczny - przekazał w środę UOKiK.

PIE: w maju koniunktura gorsza z powodu niższych inwestycji i zamówień

Miesięczny Indeks Koniunktury (MIK) Polskiego Instytutu Ekonomicznego i Banku Gospodarstwa Krajowego obniżył się w maju o 3,7 pkt, po marcowych i kwietniowych wzrostach. Zdecydowały o tym m.in. spadki w zakresie inwestycji i zamówień - przekazał PIE.

PGNiG zawarło porozumienie o możliwości dostaw ok. 4,05 mld m sześc. gazu rocznie

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo zawarło porozumienie w sprawie możliwości podpisania umowy długoterminowej na dostawy 3 mln ton LNG rocznie, czyli około 4,05 mld m sześciennych gazu ziemnego po regazyfikacji, od Sempra Infrastructure Partners - poinformowała spółka w poniedziałkowym komunikacie.
- Reklama -